Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite 2017 üveg...

Huawei p9 lite 2017 üveg hátlap tapasztalatok? Vagy inkább p9 lite 2016?

Figyelt kérdés

üdv!

Telefonvasarlas elott allok, p9 lite 2017 nagyon tetszik, egy negatívumot olvastam róla, az üveg hátlapot. Mennyire vészes?

Nagyon karcolódik?

illetve p9 lite 2016 jobb választás lenne emiatt?


2017. júl. 23. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Nekem pg lite 2017 van és tökéletes pedig már leejtettem jó párszor amugy 1 hónapja van meg.Szerintem butaságot olvastál vagy nem tudom de nekem tökély az a telefon.Sok rajta a tárhely ;)
2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utáltam ezt a telefont. Lassú volt, akadozott és minden kicsi behatástól, kicsi eséstől betörött a hátlap. Egy évig kamaera nélkül használtam, mert megrepedt az üveg. Megváltás volt 2 év után kib...szni a kukába. Soha többet üveghátlap.
2023. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!