Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s7 edge-t szeretnék...

VegasBoy kérdése:

Galaxy s7 edge-t szeretnék venni. Megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy Galaxy s7 edge-t, de kíváncsi vagyok a régebbi s7 edge tulajok véleményére, hogy hogyan is működik ennyi idő után. Gondolok a fagyásokra, szaggatásokra és az akkumlátor időre. Általános alkalmazásokat telepítenék rá, mint pl.: Messenger, Instagram, Snapchat, Tumblr, ScreenRecorder, Facebook és ezeken kívül egy pár játékot. Köszönöm a segítségeket! :)

2017. júl. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

S7 edge-m nemvolt, de volt már samsungom, illetve a közelemben sok embernek volt olcsó, drága, és nagyodnrága.

Egyszerű válaszként azt mondanám, hogy nem éri meg, mivel samsung...

Túl drágán adják, amit mástól olcsóbban megkapsz.

Persze ha tetszik veddmeg, én nemtartalak vissza.

Személyes, illetve sok ismerősöm véleménye. Szerintem egy huawei-el pl többre mennél.

2017. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%

Szia

Nekem s7 edgem van ..

Nagyon szeretem ,teljesen meg vagypk vele elégedve , nem fagy le , nem szaggat a hang.

Csak ajánlani tudom ..

2017. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is s7 edge-em van, nagyon megvagyok vele elégedve a messenger snapchat insta stb nagyon gyorsan bejön már több mint fél éve megvan de még soha nem fagyott le. Az edge kijelző nagyon szép és az aksi idő is jó. Ha emellett döntesz javaslok hozzá egy vezeték nélküli töltőt is este nem kell ba*zakodni azzal h hol van a kábel és melyik végén kell bedugni. Szóval szerintem nagyon jó választás és csak ajánlani tudom
2017. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményeket és a tapasztalatokat, mindenkinek ment a zöld pacsi!:D
2017. júl. 25. 22:13
 5/5 anonim válasza:
Szia szerintem is megeri egy nagyon jo strapabiro telo es kulsoleg meg hat gyonyoru telo.. nekem van pont elado ha erdekel beszelhetunk rolla.. (penz nehezsege miatt adom el nem pedig mert nem mukodo kepes...es meg szinte uj) :)
2017. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!