Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge vagy...

Samsung Galaxy S7 Edge vagy Iphone 7? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, dizájnra az Iphone tetszik jobban, viszont még sosem használtam felsőkategóriás telefonokat.Nem tudom melyik megbízhatóbb. Szerintetek melyik lenne jobb? 3-4 évre vennék telefont.

2017. júl. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettő jo. Viszont en az iPhone csoport tagja vagyok , igy arra voksolok.
2017. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kb ugyanaz a két telefon, de az iPhonet időtállóbbnak tartom. :)
2017. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem S6 edge-m volt 2 évig kb, az elsőnek kinyiffant az akksija fél év után, szerencsére meg garancia időtartamán belül, megjavítani nem tudták, így adtak egy újat. Sokszor túlmelegedett nálam, és már a kamerája is csikorgó hangot adott a végén amikor megnyitottam a snapchatet, vagy a kamerát.


Most egy Iphone 7-re tértem át úgy 2 hónapja, és teljesen elégedett vagyok vele, szerintem csúcs :)

2017. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Mennyi ideig bírja az akksija az Iphonenak aktív használaz mellett?
2017. júl. 24. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeknél vannak újabb modellek, hasonló árban, Android fronton - OnePlus 5 vs Honor 9 vs Xiaomi Mi 6 összehasonlítás: [link] (én innen az OP5-öt tudom javasolni, de dönts te, melyik éri meg neked).
2017. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok


Hat ha este olyan 70%-on van(23 ora korul), es reggelig nem hasznalom, napkozben olyan 15-16 ora korul mar fel kell toltenem. Szoval eleg sokaig, videokat is nezek napkozben, emailt irok, netezek rola, szoval "magatol" nem merul le :)

2017. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!