Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a futó...

Miért nem működik a futó alkalmazasnál a GPS a mobilomon?

Figyelt kérdés
Huawei nova-m van, és már több alkalmazást is próbáltam, runkeeper, endomondo, runtastic, de mindegyiknél bajok voltak a GPS-szel. Amíg még van wifim otthon, beállítom, hogy navigáljon, és meg is találja, hol vagyok, de ahogy elindulok, és nem lesz internetem, nem találja a jelet, és mire hazáérek azt írja ki, hogy nem futottam egy métert sem. Úgy tudom, hogy a GPS működik internet nélkül is.

2017. júl. 24. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Wifivel azért tudja hogy hol vagyert tudja hogy hol van az a wifi router amire csatlakozva vagy.

Szabad ég kell hogy legyen a fejed fölött és minél nagyobb tér körülötted annál nagyobb az esély rá hogy megtalálja a műholdakat...

Egyszer megpróbálhatod újraindítani a telefont ha nem működik.

2017. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltad wifi nélkül és az az ikon a GPS-nél, ami jelzi hogy van-e jel, ott a zöld pipa volt, de ha a térképre mentem, mégsem mutatta hogy hol vagyok. Csak az a négyzet rács volt látható. Kipróbáltam más futó alkalmazást is, de ugyanaz volt a helyzet mindegyiknél. Azt is Kipróbáltam, hogy újra indítottam a telefonomat,de ez sem segített.
2017. júl. 27. 08:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam*
2017. júl. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!