Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Samsung? IOS vagy...

Iphone vagy Samsung? IOS vagy Android?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb? Melyik bírja lassulás nélkül több éven át?

2017. júl. 24. 19:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem vennék használtat. A mobilszolgáltatóm pedig garanciát ad minden telefonra. Még van egy kis időm dönteni..meglátjuk melyiket választom.


VISZONT TOVÁBBI VÉLEMÉNYEK IS NAGYON ÉRDEKELNÉNEK!:)

2017. júl. 24. 20:10
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Egy Galaxy S8 simán kibír 2-3 évet. Röviden az android többet tud nagyobb hozzáértéssel... Egy átlagfelhasználónak aki csak facebookra használja meg mindegy mit vesz. Talán az iPhonehoz kevesebb ész kell. Az android jobban testreszabhatóbb. A legrégebbi iphoneok amikre kiadták a legújabb iost sem mennek problémamentesen.
2017. júl. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Samsung galaxy s6-om van jelenleg, még akkor vettem, amikor csúcskategóriásnak számított, olyan 1 éve. Jó telefon, de érezhető rajta a lassulás, és le is szokott fagyni csak úgy random. Samsung kamerájával nincs kifogásom viszont, nagyon jó képeket csinálnak, de tényleg nem időtállóbbak, mint egy iPhone. Én most augusztusban fogok váltani át.
2017. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

Androidos LG készülékem van. Több, mint két és fél éve nyúzom. Egyszer-kétszer gajravágtam, de az az én hibám volt és én is hoztam rendbe.

Az akku most kb az eredeti kapacitás 80% -át produkálja. Tény, hogy fagyott már le, de csak, mert 263 app van egy középkategóriás telón (gyáriakkal együtt).

A gari lejárta után 3 hónappal root -oltam. Ha ezt nem teszem, sosem tudtam volna gajravágni. Bár sok előnye is van és tanulok a hibáimból.


Szerintem inkább android, mint iOS.

Miért? A nővérem egy évvel fiatalabb csúcs almát vett. Fájlokat kűldözgetni sem nagyon tud, a wi-fi -je is vacak (ahol az én LG -m 2 -esen fogta a wi-fi -t, ott az almás semmit nem látott belőlle), a bluetooth -os hi-fi -re sem akart csatlakozni, elég lassan zötyögött az a teló...

Közben én az LG -vel szinte mindent meg tudtam oldani.


Almáson csak azt a buta logót fizeti meg az ember. Más márkák hasonló (vagy jobb) vasat olcsóbban hoznak össze.

Az almás teló testreszabhatósága alacsonyabb, viszont a droidhoz picit több ész kell. Mindkét rendszer alapból leláncoltan kerűl a felhasználóhoz. Droidon a root a megoldás, almáson (lehet, hogy rosszúl írom) a jailbreak.


Droidot könnyebb otthon javítani. (Almást mindenki szervízbe viszi, ha becsődölt)


Droidon gyártó és szolgáltatófüggő a rendszer támogatottsága (viszont van lehetőség egyéni ROM telepítésére is), almáson pedig hosszabbtávon is támogatás van, ami (tudtommal) enyhén szolgáltatófüggő.

2017. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14 férfiaknak szerintem jobb ha péniszük van, nőknek inkább a vaginát ajánlom, de légyszives máskor külön kérdést írj ki róla mert benne van a szabályzatban hogy Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!
2017. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy válasz a kérdésre, amit aki megért megért, aki nem az nem.
2017. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Az iphone túlárazott szar, ne vegyél.Én egy közép-felső kategóriás Samsung boldog tulajdonosa vagyok. Soha nem lassult, fagyott le, pesig megvan már egy jó ideje.

Megsúgom, 50K alatt vettem. Iphone-t ennyiért újonnan nem kapsz.

2017. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az Apple csak a dilettáns ostobák szerint túlárazott vacak. Nem igaz, hogy olcsóbbat lehet venni ugyanilyen minőségben. Ez különösen igaz a Macbook-ra. Egyáltalán nem az összeharapdált almát fizettük meg, hanem a minőségi anyagot, esztétikus hardvert és operációs rendszert, a stabilitást, hosszú akku időt, nem én vagyok a gépért, hanem a gép van értem. Nekem volt androidos telóm is és gyűlöltem. Apu is így volt ezzel. Az Apple bevált az egész családnak. Nem hülyék vagyunk az androidhoz, windows-hoz, hanem elegünk van a hülyeségeikből.
2017. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!