Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrázhat az iPhone?

Megrázhat az iPhone?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne nézzetek komplett idiótának ezért, csak tudni szeretném biztosra a dolgokat, mert nem értek hozzá. Szóval az iPhone 5-öm összetört, felül lejött róla az lcd, viszont tegnapelőtt elvittem lecserélni az újra. Megkaptam, és 2 nap után azt érzékeltem miközben írtam rajta, hogy valami kis bogár mászik a tenyeremen, majd mintha leesett volna, le is akartam csapni. De nem volt ott semmi. Fura volt, de nem érdekelt, írtam tovább. Majd mintha valami idegszerű érzet átszaladt volna az ujjaimon, és aztán újra a csuklómig. Aztán akárhányszor hozzáértem (de csak a jobb kezemmel) a telóhoz, mintha csípett volna, bár ezt lehet bebeszélem már. Lehet valóban idegi, izom probléma, de nem akarom kizárni azt sem, hogy valami gyenge lcd-re cserélte le nekem, ami adott esetben nem takarja a belső részeit és csípésszerűen ráz. De ez nem biztos. Ti mit gondoltok? Szerintem baromság, de azért gondoltam, hogy megkérdem azoktól akik jobban értenek hozzá mint egy lány. :D
2017. júl. 24. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy feltöltődve statikusan. Próbálj majd valami nagy fémtárgyhoz hozzá érni. AZ is szokott"rázni".
2017. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A telefonban nincs akkor ami rázhatna?
2017. júl. 24. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt a töltőre csatlakoztatva akkor tuti nem rázhatott. Egyébként igen, ha hibás a töltő.
2017. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt.
2017. júl. 24. 20:31
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát régen voltak olyan képernyők amiknek a meghajtásához nagy fesz. kellett,ergo nincs kizárva,a kapacitív kijelzőnél meg te vagy a föld,ha jól tudom,de érdekelne engem is a téma.
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez 2014-es iPhone, és a képernyő most lett cserélve. Azért reménykedem, hogy nem. :(
2017. júl. 24. 21:31
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha van valami idegi probléma és még rajtad is sül ki a kijelző kondija,akkor ez okozhat érzékenységet,de az baromság,hogy az LCD nem jó minőségű és amiatt.Vagy minden érintésre egy aprót rezeg a mobil úgy van beállítva.
2017. júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!