Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Segítség iPhone jackdugó...

SOS! Segítség iPhone jackdugó nem érzékeli a fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Olvastam róla,hogy lehet piszkos,poros a jack,ha ez igy van mivel kéne kitakarítani? Vagy mi más okozhatj ezt a problémát? Nagyon bosszantó és szeretnék minnél hamarabb megoldást találni a problémára.

2017. júl. 25. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogpiszkálóval próbáld, de ÓVATOSAN. Ha látod, hogy nagyon bele van szorulva a szösz, akkor nagyon finoman, vékony varrótűvel lazítsd fel és utána fogpiszkálóval.

Ha már teljesen tiszta és még mindig rossza, akkor érdemes egy reset (Home+Power gomb 10mp-ig, amíg meg nem jelenik az alma logó). Esetleg másik fülhallgatót is próbálhatsz.

Ha semmi, akkor szervíz.

2017. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,kitakarítottam,majd újra indítottam és most jó!:)
2017. júl. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!