Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei-el milyen tapasztalatit...

Huawei-el milyen tapasztalatitok vannak?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a régi telefonomat és nagyon szemezgetek a Huawei Mate 9-el meg a P9/P10-el. Csak az a baj hogy nem nagyon tudom hogy mennyire strapabírók, hosszútávon mennyire használhatók. Szóval nem szeretném azt hogy 1-2 év után gyárilag tönkremenjen. Mondták páran hogy vegyek iphonet vagy inkább valami samsungot, tehát eléggé tanácstalan vagyok ebben az ügyben. Specifikációk alapján jobban tetszenek a Huawei készülékek, de nem tudom hogy gyakorlatban ez mennyire látszik meg. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 25. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan merül, nekem naponta kétszer kellett töltenem, mondjuk aktívan használtam. Többször is pofára esett betonra, azon kívül, hogy lepattogzott kicsit a fém keretén a festék egy karcolás, egy repedés sem esett a telefonon. Miután kijött rá az android frissítés, recsegett-ropogott a hangszóró hívás közben.
2017. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon-nagyon melegszik, szinte forró egy kis játéktól vagy videó nézéstől.
2017. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia, en rengeteg telefont használtam mar most Huaweiem van es en egy dolgot sem tapasztaltam amit az előttem levo mondott.

(Ha leejted tenyleg lejon a festek de ez mas telefonal is lattam mar)

En javaslom, Huawei p9 egy eve van meg.


Samsungot is javaslom a dragabb arkategoriaju telefonjaik nagyon jok.

Iphoneal nincsenek jo tapasztalataim eddig,(6sem volt) nekem nem tetszett de mondjuk mas meg imadja szoval ez izles kerdese

2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jónak - jó telefonok, de javaslom, hogy az almárkáját is nézd meg. Nem rég jött ki a Honor 9, ami nagyon jó árban van.
2017. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2015 ös gyártású P8 Lite-m van és csak most pár hónapja kezdett gyorsabban merülni, de ezenkívül semmi baja nincs. Tokban van, a kijelző védőfólia még mindig a gyári, szinte annak sincs semmi baja a hajszál karcokon kívül, de egy 2 éves telefonnál ez már bőven belefér. Internetezni jól tudok rajta, telefonhálózatot ott is elég jól talál ahol nehezen van térerő, legalább is én ezt tapasztalom.

Soha nem fagyot még le, pedig néha elégé terhelem. Az tény hogy baromira melegszik de azonkívül semmi baj nincs vele. És tartós is, mert többször ejtettem le, többször érte víz amikor munka közbe szétdurrant egy vízcső és a hidegviz telibe oldalba kapot pont azt a zsebem érte ahol tartottam a telefont, tehát eléggé vizes lett és baja semmi.


Én azt mondom ha Huawei akkor a P szériákat nézegesd inkább, a Mate szériák állítólag nem olyan jók, én úgy hallottam.

Az al márkája a Honor is jó, sokan dicsérik.


Samsung még amit érdemes megfontolni de nekem nem vált be az okostelefonok terén.

2017. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem P7 van, 2 és fél éve használom napi szinten elég sokszor, és semmi baja, azóta is tökéletesen működik! Ennyi használat után persze az akksija már nem tökéletes, változó, néha iszonyú gyorsan merül még relatíve elég takarékos módban is (kijelző alacsony fényerőre állítva, wifi és bluetooth kikapcsolva), néha viszont ha nem is a legjobban, de közepesen jól bírja, meglepő ez az ingadozás! :/

Összességében a P7-tel nekem nagyon jó tapasztalatom van, ez az első okostelefonom, de amúgy is nagyon sokan dícsérik a márkát!

2017. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az előző telefonom egy Huawei P6 volt, most is megvan, működik, csak a mai telefonokhoz képest kicsit lassú. Jelenleg Honor 8-at használok. Nagyon szuper, jó az üzemideje, gyors.
2017. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Huaweit nem vennék már azért sem ahogy a vásárlókkal viselkednek. P9 kamera baki, mikor egy profi DSLR géppel csinálták a reklám fotókat, valamint a p10, mate9 memória botrány, amit elintéztek egy egyszerű "jóvanazúgy" kijelentéssel . A telefonok gyenge szerkezetűek, könnyebben elhajlanak, csavarodnak más telefonokhoz képest .. melegednek, az emui pedig képtelen normális multitaskot biztosítani. Kb ennyi jutott most eszembe
2017. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Maio válasza:
0%
Szerintem is másik fajtá vegyél az előző telom Huawei volt. Eleinte jól működött de nem egyszer volt szervízbe meghibásodott a töltő csatlakozója. Gyorsan felmelegszik s miután letelik a garancia idő kikapcsolt s az akuját kellett kivenni majd vissza s volt mikor nem csináltam vele semmit s lemerült. A bekapcsoló gombja behal egy idő után. Amugy te tudod milyen telot akarsz venni.
2017. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is lehet hogy segitene a kerdezonek h pl.milyen huaweien tapasztaltatok melegedest stb. Mert en a P9en egyiket se tapasztaltam eddig 1ev utan is tökéletesen működik
2017. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!