Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 7...

Nedo25 kérdése:

Szerintetek az Iphone 7 vízálló? Mármint tudom hogy csepp és porálló, de van vele egy kis tapasztalatom, megosztanám veletek ha kíváncsiak vagytok! Nekem jó lett volna ha valamit tudtam volna erről a témáról, hátha segíthetek valakinek!

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha beleesik a vízbe és gyorsan kikapod akkor nem lehet sok baja.
2017. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem igazán búvárhardver az ilyesmi, az IP X7 meg X8 fél-egy méteres vízben kéne félórát kibírjon, de én nem ajánlanám a víz alatti fotózást.

Pocsolyába ejtést és gyors kikapást, esőben telefonálást, csap alatt leöblítést gond nélkül átvészelnek, de a többi zsákbamacska.

2017. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezeken én is így tudom, de én pont azért mert láttam hogy a hangszórója nem szereti a vizet...fejjel lefele szerettem volna vele csinálni egy víz alatti képet, és kb a kamerás része 3 cm-nyit volt a vízben kb 5 másodpercig...és lám úgy beázott a 2 hetes zsír új 7-esem, hogy az csak na!!! kikapcsoltam, mert péntek este nem tudtam hova vinni...rázogattam belőle a vizet...és az előlap és az oldalsó részek ötül "ömlött" a víz!!! a képernyője foltosodott, meg lett egy csík...beletettem egy zsacskó rizsbe..és reggelere meggyógyult!!! De tervezem hogy visszaviszem a telenorhoz..nézzék meg mennyire vízálló...Szerintetek mit csinálnak vele??? Esetleg kicserélik nekem????
2017. júl. 26. 12:57
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
64%

Hát ennyit röhögve ki kellett volna bírnia.

Szerintem mehetsz reklamálni. Tudtommal Apple-ék nem hákliskodnak a garanciával.

2017. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam ott melegében az apple- t...majdhogynem elküldtek, hogy hülye vagyok..minek vittem vízbe!! Ez nem Vízálló, hiába mondtam, hogy nem vittem effektíven vízbe..több vizet kapott volna ha ráömlik egy pohár víz....Ha beázott így jártál..a garancia elveszett..Mondták Ők...Én ezt nem akarom elhinni...Pont azért váltottam Iphonra mert azt gondoltam, hogy az ilyen dolgokkal nem akadékoskodnak...Azt nem tudom, hogy ha visszaviszem...szétszedik...visszaküldik hogy beázott...és nem cserélik ki..akkor mi van. Egyébként semmi baja nincs, de azért vettem ilyen telót hogy ha a gyerekeim leöntik véletlen, ne legyen baja... Basszus...
2017. júl. 26. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd tonkre es biztosito...nehany tizezerert adnak ujat
2017. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

Nos, utánanéztem, ez tényleg copás, Iphone-ék természetesen nem hangoztatják, de az IP67 minősítésük szintjéig sem vállalják a garanciát.

[link]

Az androidoknál ezt már megszoktuk, nem véletlenül kötöm meg mindig a vízálló telóra is a beázási biztosítást, de az agyonhypeolt, túlárazott almásoknál éppen ez volt az egyik fan-értv, hogy "no-quibble warranty" van, amivel BÁRMI alapvető gond van, azt szemrebbenés nélkül kicserélik.

Na így költsetek továbbiakban almás telóra.

2017. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia nekem iphone 7-em van. Multkor bevittem egy jakuzziba és semmi baja nem történt. Nyilvàn az Apple nem minősítette víz- csak cseppállónak, nehkgy belekössenek. De ha nem viszed el búvárkodni szerintem egy kis úszást vagy wcbe ejtést simán kibír :)
2017. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Hát az övé nem bírta.
2017. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!