Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokhoz lehet...

Milyen telefonokhoz lehet kapni olyat tokot amihez qwerty billentyuzet is tartozik?

Figyelt kérdés

Uj telefont szeretnék venni.Nincs kulonosebben nagy igényem.Viszont szeretnék olyan telefont venni amihez tudok vásárolni olyan telefontartót amibe bilentyuzet van

Ismertek ilyet.Ugy tudom csak az Iphonoknál van ilyen



2017. júl. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy S7-hez és S8-hoz is tudsz venni, vagy nézz BlackBerryt...


De minek olyan tok? Elfoglalja a kijelződ felét. Nem logikusabb, ha akkor jön elő a virtuális billentyűzet, amikor szükség van rá? Amikor meg nincs, akkor a kijelződ teljes méretét használhatod... A visszajelzés rezgéssel érintésre eléggé megkönnyíti az írást virtuális billentyűzeten. Továbbá ott a Swipe funkció, ami napjainkban tök jól működik. Nem hinném, hogy gyorsabban lehetne írni egy fizikai qwerty billentyűzeten, feltéve ha megszokod az érintőset.

2017. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi az a Swipe funkció?


Amit irtal lehetóségeket,az nekem sem tetszik.Nekem olyasmi kellene ami csusztathatés.Pl a kis SonyE xperia 10 minipro.


Ahogy utana neztem a dolgoknak egyedul csak iphonokhoz vannak olyen slide-os telefontokok...

2017. júl. 27. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, az a te dolgod... Sok sijert hozzá, hogy találj olyat ami tetszik :)


A Swipe az "csúsztatás". Nézz videót youtuben. Szerintem hasznos, és nekem Samsung telefonnál nagyon jól működik. Huaweijal más volt a helyzet, azzal főleg a Swipe működése miatt nem voltam elégedett.

2017. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!