Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobb...

Melyik telefon éri meg legjobban ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Főleg Apple, Samsung terméke, esetleg LG, más nem érdekel.

Mondjuk egy Iphone 5s-nek elég jó kamerája van, de már nem vennék, mivel régi.



2017. júl. 27. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy árkategóriát mondhatnál 🙂
2017. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Felteszel egy kérdést, hogy melyik a legjobb teló ár érték arányban, nem írsz árat, az még oké, de hogy leírsz a márkát, amiből 2 arról híres, hogy tularazza termékeit, na az kész röhej.
2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*3 márkát
2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azért mert majd jönnek a GYk okosai és elkezdik itt dicsérni a Xiaomit, meg a Huhaweit, amikből nem kérek. Szépen leirtam melyik márkák érdekelnek.

A kérdésem pedig egyértelmű volt. Nincs árkategória. Ár-érték arányról beszélünk, ahol a kamera minőséget tartom szem előtt.

Az a lényeg, hogy meg e éri xy telefonért xy összeggel többet fizetni. Annyival többet ér e ha csak a fényképek minőségét nézem.

2017. júl. 27. 22:14
 5/20 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
79%

Tipikusan olyan kérdés, amire válaszolni sem igazán érdemes, mert úgysem lesz jó semmi. Fogalmazd meg a kérdést, add meg a paramétereket, hogy mit akarsz, és utána van miről beszélni.


Hol beszélünk itt ár/érték arányról?

"Azért mert majd jönnek a GYk okosai és elkezdik itt dicsérni a Xiaomit, meg a Huhaweit, amikből nem kérek. "

Talán mert annak jó az ár-érték aránya. Az, hogy te ezt nem tudod, arról nem mi tehetünk.

Az apple és a samsung amúgy csak a piac legdrágább telefonjait gyártják, de beszélgessünk az ár-érték arányról, jó ötlet..

"Ár-érték arányról beszélünk, ahol a kamera minőséget tartom szem előtt. "

Lg G6, galaxy s8, iphone 7 plus. Mindegyiknek nagyon jó a kamerája, lehetne rajta sokat vitatkozni, szerintem az s8 a legjobb kamera terén. Ár-értékről meg talán a G6 esetében lehet szó, ami egy százassal olcsóbb mint a többi.

Magának a kérdésnek nincs értelme. Akkor most mi kell? Ár érték arány? Csúcstelefon, kiváló kamerával? Mennyid van rá? Van 300 ezer a zsebedben? Mert akkor no problem. Amúgy meg írogathatom én itt a csúcsmodelleket, ha mondjuk 150 ezred van rá.

Hiába szólod le a válaszolókat. Tájékozódj.. mi mennyibe kerül, meg mi az, hogy jó ár érték arány.

Fogalmazd meg a kérdést egyértelműen.

Vagy menj fel árukeresőre, válaszd ki szépen ezt a három márkát, és nézelődj.

2017. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5ös megsporoltal nekem egy csomó gépelést rosszul érzékelő telefonon :D
2017. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
65%
Nekem Huawei telefonom van és nagyon szeretem (P10 lite), és a kamerája is jó. Nem értem mi bajod ezekkel a márkákkal de 100%-ig állíthatom, hogy nagyon jó. De te maradj nyugodtan az IPhone-nál :)))
2017. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S7 mellett döntöttem.
2017. aug. 6. 16:42
 9/20 anonim ***** válasza:
A Samsung, az iPhone és az LG és a jó ár/érték arány üti egymást. Jó erősen.
2017. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is volt Huawei és több ismerősnek is. Kínai sz.r.
2017. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!