Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond? Van egy...

Mexx2323 kérdése:

Mi lehet a gond? Van egy iphone 5s a családban amivel mostanában van egy kis probléma 1 éves mult a telefon és nemrég azt játszotta, hogy állandoan újra indult. Valamikor helyre áll, de valamikor meg csak a restore segit.

Figyelt kérdés

Szervizben is voltam vele, újra rakták "új állapotba"

most megint jelentkezett a gond. 45% körül volt az aksi és megint újra indulgatott, töltöre tettem helyre állt magától egy idö után megint, 99%-ra feltöltött köbe eljátszotta 3szor ezt az történetet. Közbe be-be villant valami teljes piros képernyö. Utána telefonáltam vele kb 1 percet és teljesen megadta magát nem kapcsol be. Töltöre tettem, csak halványan világit a telefon de semmi más.

Mi lehet vele szerintetek??



2017. júl. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
újra szerviz?????
2017. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen az lesz, csak valaki hátha tapasztalt már ilyet és tud valamit mondani.

Most is estére helyre állt, utána fél ora és megint elkezdte a ki-be kapcsolást.

2017. júl. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!