Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite (2017) Nyelvi...

Solomizo kérdése:

Huawei P8 Lite (2017) Nyelvi probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nemrég vásároltam egy Huawei P8 Lite (2017)-et, és ahogy végzet a telefon a telepítéssel, problémákat véltem felfedezni.... A probléma az, hogy a telefonban hiába van magyar nyelv.... az egész apprendszere kínai... Innen rendeltem meg. [link]

ráadásul még a fülhallgató se volt a dobozában....

Elfogadni el kéne a cserét, mert hiányos a felszerelése, de magával a készülékkel is tudnak kezdeni valamit?... Csak mert ha már van magyar nyelv rajta ne keverjék bele más országok nyelvét..



2017. júl. 28. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit telepítettél ?
2017. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
semmi. bekapcsoltam, és ilyen az oprendszere... amint bekapcsoltam és beállítottam a magyar nyelvet némely részei magyarok, de az appok és egyéb dolgok kínai írással vannak, pl megnyitom böngészőt menüje is kínai kínai nyelven appok mikor belemegyek, meg ilyenek...
2017. júl. 29. 05:48
 3/13 A kérdező kommentje:
vadi új független telefon, és mikor bekapcsoltam beállítottam magyarra... de mint a problémámat írom, nem full magyar hanem fele kínai minimum.
2017. júl. 29. 05:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, ott lehet velük kapcsolatba lépni. Add elő a gondodat ott.
2017. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn fel is hívom őket, de remélem h ez csak véletlen baki volt, és h a többi nem lesz ugyan olyan szar. Ugyan is, ezt a telot ajándékba vettem valakinek, aki elutazik és eléggé szar így...
2017. júl. 30. 07:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam az ÁSZF-t. Sanszos, hogy csak "magyarították" a telefont. Számomra ezt jelzi, hogy eleve letiltja, hogy szoftvert frissítsen valaki. A GYIK-ben is annyit ír: A telefon tud magyarul.

Szerintem , ha benne vagy a 14 napban még, küldd vissza, és keress valóban magyar nyelvű telefont. Lehet, valamivel drágább lesz, de valamit valamiért.

2017. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez a tipus nem magyar? :/ pénteken hozták ma hétfőn telefonálok be ezügyben, remélem vissza veszik, ha valóban nem magyar teljesen. De hogy lehet egyeltalán kiírni h magyar mikor nem az?.. más boltoknál én még nem találkoztam ilyennel.
2017. júl. 31. 02:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg youtubon is láttam róla videót. Elvileg magyarar rendszerűnek kéne lennie.. annak már magyar vemutatók is a termékekről. Szóval nem értem. M1 akkor lehet veszek másikat, csak vegyék vissza akkor a terméket.
2017. júl. 31. 02:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Mellékesen màr a doboz külsejèn is kínai a telefon neve... valamint a telefon doboza sem stimmel szerintem.. nem a rendes neve van rajta hanem kínaiúl oda biggyesztve közé h p8...
2017. júl. 31. 02:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, és nem foglalkoznak ezzel, szervíznek akarják, hogy írjak.... nekik is írtam, de szerintem csak kamuznak.... "csak értékesítéssel foglalkoznak" alapon nem foglalkoznak vele(telefonos szám hívásánál)... Lehetséges az ilyen?
2017. júl. 31. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!