Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek szerint van...

Véleményetek szerint van valami különbség a 2 üvegfólia között?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi 4X készülékemre kéne egy üvegfólia az első amit néztem az ez: [link]

Viszont ez auguszus 6-7 után lesz csak.

Helyette van ez a lehetőség ugyan ebben az árban: [link] csak 0.07mm köztük a különbség. Vajon ugyanúgy megéri vagy inkább várjak kicsit több mint 1 hetet?



2017. júl. 31. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az edzett üveg, az edzett üveg. Csupa marketing az összes. Ez csak annak jó, aki "fél" rendelni ebay-ról, és társairól.

Máskülönben megkapod "ugyanazt" a terméket 200-300 Forintért maximum.

2017. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Egyrészt mindegy melyiket veszed, másrészt meg egyik sem éri meg.

Nekem eltört az ebay-es, szóval elszaladtam itt a GSM-be SOS, és 3500-ért tettek rá...kész rablás.. majd felvált alig több mint egy hónap után. Na most vagyok úgy vele, hogy dugják fel magunknak a 300%-os hasznukat, meg ezt a sok túlárazott szart. Nem vagyok hajlandó többé 350-400 forintnál többet adni egyikért sem.

Pont ugyanazt tudja az ebay-es is, csak aki nem rendes onnan, azon ezek a shopok kb kaszálnak.

2017. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!