Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik külföldön a...

Hogyan működik külföldön a mobilnet roaming eltörlése után?

Figyelt kérdés
Holnap utazunk külföldre, és az lenne a kérdésem, hogy mobilnetet ugyanúgy tudom használni, mint itthon? Mert olvastam, hogy roamingot be kell kapcsolni, és hogy ahhoz kell, hogy legyen egy bizonyos összeg a kártyámon. Viszont nekem kb. 200 Ft, ha van a kártyámon, tehát nem fogok tudni mobilnetezni?

2017. júl. 31. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt kell bekapcsolnod, hogy s telefonod roaming alatt is engedje az adatforgalmat.


Ezt követően ugyanazokkal a feltételekkel megy, mint itthon, azt leszámítva, hogy a korlátlan csomagok 8gb-ig terjednek kint.

2017. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh, így már értem.😀 Köszönöm az értelmes választ, ment a zöld kéz. :)
2017. júl. 31. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

ez így nagyon nem igaz, hogy ugyanazokkal a feltételekkel.


először is tudnunk kéne, melyik szolgáltató milyen csomagja.


telekomnál a kártyásoknak(gondolom az vagy, ha 200 Ft-od van) gyakorlatilag nem létezik mobilnetcsomag, ami külföldön is használható...ott marad a travel & surf csomag továbbra is...

2017. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telenornál vagyok, és Klikkem van.
2017. júl. 31. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáltam átnézni a telenor tájékoztatóját, de nem látok benne semmi konkrétat, tehát náluk elvileg nincs korlátozás, de ezt hátha majd megerősíti valaki, aki gyakorlatban is használta már az eltörlés óta külföldön.
2017. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lap alja:

[link]

2017. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan írtam, szóval 8. oldal lap alja.
2017. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!