Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(ballagásra)kaptam egy Huawei P9Lite telefont

Minden tökéletes, de a messengeren a videók borzaszto hangminőségben jönnek meg

Ha továbbküldöm valakinek a videót neki is igy jön meg

Próbáltam már ujratelepiteni a messengert de akkor is ilyen

Ujrainditani a telot akk is ilyen

Mit tegyek?

Ha mentem akk is ilyen


2017. júl. 31. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a kiszolgáló (facebook) is lehet a hiba oka. Ugyanis Mark -ék szeretnek mindent újratömöríteni...


Érdemes lenne kipróbálni egy jó videó elkűldését valakinek. Ha ott is rossz a hang, akkor a face -ben van (megint) hiba.


Vagy downgrade -elni (korábbi verziót telepíteni, ha a legfrissebb) a messengert.

2017. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Több mint valószínű, hogy nem a telefon hibája. A messenger amúgy is siralmas minőségben küld mindent. Én már rászoktam arra, hogy feltöltöm google drive-ra és az illetőnek küldök a mappához egy elérési linket.
2017. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Privátban írtra:


Ha a saját telóddal készítessz videót és elkűldöd valakinek, attól azt a te telód még nem a face szervereiről játsza le (hanem a messenger egyik offline könyvtárából, ha még a mai verziók is úgy működnek, mint amikor én utóljára messenger -t használtam). (Próbáld ki pc -ről lejátszani...) A címzettnél lenne érdemes meghallgatni a videót...


Downgrade -elni úgy lehet, hogy letörlöd az aktuális verziót (play áruházban érdemes letíltani az autó frissítést, nehogy magától frissítse), aztán vagy egy általad kimentett korábbi apk fájlt telepítessz, vagy letöltessz egy korábbi verziót a világhálórol (pl.: az apkpure.com -ról) és azt telepíted.


Root jogok nélkűl az adatokat nem fogod tudni visszaállítani backup -ból (max a google szervereiről lehetne, de kétlem, hogy korábbi verzióra lekűldené a beállításokat) így marad az, hogy újra be kell jelentkezned messengerrel.

2017. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juj, nagyon nagyon köszönöm
2017. aug. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!