Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen elegáns telefont...

Milyen elegáns telefont ajánlotok 50 000, max.70 000 forintért?

Figyelt kérdés
Elegáns alatt például a Sony Xperia Z dizájnját értem. Vékony, éles sarkakkal és minél kevesebb gombbal, szenzorral, felirattal stb. az elő és hátlapon. Az utóbbi egy-két évben nem követtem a telefonok világát így nem vagyok képben, időm meg türelmem sincs alaposabban elmerülni a témában, ezért kérek itt segítséget.

2017. aug. 1. 19:21
 1/8 anonim válasza:
P9 Lite
2017. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lassan másfél éve megjelent telefonról van szó, még mindig megéri venni?
2017. aug. 1. 19:33
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
Látod, ez iPhone-nál nem kérdés...
2017. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

85E Ft-ért láttam már Blackberry Priv-et. Passport ugyan olcsóbb (62E Ft), csak az sajnos nem Androidos. Viszont szerencsére a BlackBerry DTEK50 is, a Passporthoz hasonló árban van és akár 70E Ft környékén is hozzá lehet jutni... bár igazat megvallva, az az okostelefon, az Alcatel IDOL 4... némi módosítással.

Ugyancsak elegánsnak látom a Xiaomi Redmi 4X-et. Nekem Redmi Note 3-am volt és az is elegánsnak lehetett mondani, viszont van a gyártótól más is, ami jól néz ki és tudja a B20-at (is), illetve a rivális társától - Meizu gyártótól, a M5-öt. Meizu telefonok is elegáns megjelenésűek, viszont - valami oknál fogva - külsőre koppint a nagyobb gyártóktól, pl. iPhone. Sosem értettem meg, miért jó ez neki, mikor nem iPhone replika telefont akarok, hanem Androidosat. Maga a gyártó, ráadásul minőségben sem az alja szintet hozza. Tudom, mert legalább 3 éve van telefon (MX3).

Ezeken felül, talál még az arany színű, HOMTOM HT17 PRO okostelefon, bááárr... bááár... nézz utána, hogy az, mennyire jönne be neked. Ár-értékben nagyon jó, főleg ha a magyar nyelvű, szlovák webshopból rendeled, de... nézz utána a visszajelzéseknek, hogy mennyire jó ez, több hónap után, aztán döntsél te. Igaz, negatív véleményt nem hallottam felőle.

2017. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy Xiaomi reklámmenedzder, mint itt sokan mások, de a napokban jártam az Extreme Digitalnál és megláttam a Redmi Note 4-est. Baromi jól néz ki és elég erős is. 65 az ára ott azt hiszem.
2017. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 2. 15:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi Note 4x-re esett végül a választásom :)
2017. aug. 2. 15:01
 8/8 Németh János 2 válasza:
Honor8 vagy Honor9!
2017. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!