Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hasznalt telefonokat...

Egy hasznalt telefonokat arulo gsm beszamitana a telefonomat?

Figyelt kérdés
Van egy kis tores rajta, nem feltuno, ha kell kicsereltetem. Igy beszamitanak a telomat? Egyaltalan beszamitanak kb ismeretlen emberektol hasznalt telefonokat az ilyen helyek? Mert azert gondolom valahonnan megiscsak be kell szerezniuk.
2017. aug. 2. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon kevés pénzért számolnak be az ilyen helyek telefonokat.
2017. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sérült telefont nem hinném, hogy vesznek. nekik is el kell adniuk, és nyilván ha törött, akkor nem fog menni nekik se.


ha ép lenne, akkor meg nem feltétlenül nagyon kis pénzért. én idáig 2 telefonomat adtam be gsm-be, az első például meglepően jó volt, kb. annyit kaptam érte, amennyiért árultam. párezer Ft-tal kevesebbet. 1 hónapja árultam, sértőbb ajánlatokat kaptam csak, így gondolkodás nélkül beadtam...másikat viszont tényleg kevesebbért vették, mint gondoltam, de volt nekik másik.


általában ez határozza meg az árát. ha van 3-4 ugyanolyan telefonjuk, akkor lehet nem is kell nekik.

2017. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahh, rajottem hogy 40-50el ugyse adnanak tobbet mar erte igy, nem oszt nem szoroz. Koszi a valaszokat :)
2017. aug. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!