Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy új iPhone-t...

Ha veszek egy új iPhone-t (sima 5 helyett), akkor az iTunes-ban megvásárolt zenéket simán le tudom rá tölteni, hogy offline is hallgathassam? (lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy öt eszközre (iPhone, iPad, PC, Mac...stb), de öt darabra lehet letölteni, de mi van akkor, ha egy adott album már nem elérhető az áruházban? Akkor is letölti nekem vagy ilyenkor mi van?

2017. aug. 3. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a gepeden leve itunesban szinkronizaltad, es ott van az icloudba, akkor ra kell, hogy tegye. Ha nem, akkor leszeded a netrol es felteszed az icloudba.
2017. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ergo ha vennék egy új iPhone-t elegendő tárhellyel, és rámennék, hogy letöltés, szinkronizálás, akkor MINDEN iTunes-on megvett zenét letöltene, azt is, ami már nem elérhető? Beírom a keresőbe az előadó nevét és azt az albumot nem adja ki.
2017. aug. 4. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!