Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32 gb-os tarhely eleg lenne...

32 gb-os tarhely eleg lenne 2-3 evre szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztook. Most szeretnek venni iphone 7 plust, es a 32 gigas verziot nezegetem.

Tudniillik:

-nem szoktam zenet letolteni

-alap social media alkalmazasok vannak csak letoltve, hozza 1-2 kiegeszito

-jatekokkal soha sem jatszok

-kepeket altalaban atrakom gepre, az nem lenne akadaly

Szerintetek igy jo lenne a 32 giga arra a 2-3 evre? Iphoneosok, nektek mennyi van es hogy erzitek, eleg?


2017. aug. 3. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Elég. Legalábbis ahogy leírtad.
2017. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
iPhone 4S, 8 GB, bőven elég erre amire leírtad, szóval a 32 bőven sok is.
2017. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

8 GB?


Nem hiszem.


Visszatérve: 32-es azért jó de inkább egy 128-ast vennék vagy a 256-ost.


Hipp hopp megtelik az.

2017. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Az semmire nem elég.2 db 10 perces 1080p-s videó és már 6-7 giga hipp-hopp el is ment.

Még ha kicsi a keret akkor is min. 64 GB az írásod alapján elég.

2017. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Iphone 7-esből nincs sajna 64-es.


Csak 32, 128 és 256 Gb.

2017. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor inkább 128
2017. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Elég az igényeidnek a 32GB, bőven. Ezen nincs mit tovább ragozni...


57 és 58%-os:


"Tanárnő vagyok, nem járok hosszú utakra, csak az iskoláig meg vissza, meg néha bevásárolni. Nem sokat utazok, csak nyáron szoktam elmenni egy hosszabb útra. Szeretnék Mercedest venni, 2 literes motorral. Szerinzetek megfelel az igényeimnek?


Erre ti:

Hát, a 2 literes versenypályára kicsit kevés lesz, meg ha világ körüli útra mennél... vegyél inkább 6 literes AMG-t, az az igazi"


Remélem magatokra ismertetek a példában...


A leírt igényeknek bőven elég a 32GB...

2017. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolso XDDDDDD

Koszi a valaszokat!

2017. aug. 3. 14:25
 9/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
78%

#7 a te példád sem igazán helytálló, ha már itt tartunk..

Amit a kérdező leírt, arra bőven elég a 32GB, és teljességgel fölösleges az iPhone 7.

Ha már az autós példánál tartunk, akkor ez olyan, mint mikor valaki a suzukiból elmondja, hogy a BMW-sek milyen rohadt gyorsan mennek, és ő akkor sem menne annyival ha az lenne neki..aztán ha egyszer valami jobban bejön, és vesz egy erősebb autót akkor rájön, hogy az jobban megy, és..ja mégis..

Saját példámból kiindulva (annyi, hogy nem apple-t használok), úgy voltam vele, hogy ha eddig elvoltam 8GB-al akkor ezután 32-vel persze, hogy menni fog...persze, nagyon soknak tűnt az első fél évben, mikor meg már csak 6GB volt szabadon, akkor rájöttem, hogy a dolgok nem ilyen egyszerűek. Az i7 egy erős telefon, és sokkal több dologra alkalmas a leírtaknál, és ha ezt a kérdező idővel elkezdi kihasználni, akkor a 32GB bizony kevés lehet, akármilyen soknak is hangzik.

Nem mondom, hogy ne vegyél 32-est, ha minden kötél szakad, akkor ott a felhő. De én is inkább egy 128-ast javasolnék.

2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Kedves utolsó, 7-edik válaszoló vagyok. Galaxy S6-ot használtam, ami 32GB nem bővíthető tárhellyel rendelkezik. Nagyon szerettem azt a telefont, és bár nem vagyok telefon mániás, de nem is tartom magam alap felhasználónak, mégis bőven elég volt a 32GB. Akkor bizonyult kevésnek, mikor elkezdtem videót vágni és az S6-ot használtam kamera helyett videózásra 4K felbontásban.


Most egy S7-et használok 128GB-os SD kártyával, így bőven elég az általam használt célokra is. De amíg nem vágtam 4K-s anyagokat, és nem telefonnal kameráztam, a 32GB egyáltalán nem bizonyult kevésnek.


És meg kell hagyni, nem sokan használják ilyen célokra a telefonjukat... de kiváncsi vagyok, mi az a felhasználási mód, ami 128GB-ot igényelne?

2017. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!