Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tmobileos adatforgalmamat...

A tmobileos adatforgalmamat tudom használni Romániában mindenféle díj felszámolása nélkül? (Domino kártyás vagyok)

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy eltörölték a roamingot, de azóta még nem jártam eus országban. Ha veszek itthon 1gb-t akkor nyugodtan használhatom ott is?

2017. aug. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. dominosoknak nem jár semmi. travel&surf adatroaming csomagok valamelyikére elő kell fizetned...vagy pedig szolgáltatót váltassz...telenornak például semmi baja nincs a kártyás ügyfeleivel, hogy ilyen módon bsszon ki velük...
2017. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első egy kicsit elfogultnak tűnik... A Telekomnál ugyan úgy lehet használni a Domino netcsomagokat az EU-ban. Nézz szét itt: [link]
2017. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, jó tudni. ezek szerint akkor csak beadta a derekát a telekom, gondolom sok volt az elégetlen kártyás. amikor eltörölték a roaming díjat, akkor még csak az új Marathon csomagok voltak elérhetőek, meg a régi Net Plussz csomagok Domino-soknak, amiket hát csak belföldön lehet felhasználni.
2017. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 macintosh válasza:
Jelenleg Bulgáriában szívom a fogam, mert nem tudom használni a mobilnetet! Dominós vagyok Maraton nettel, de meg sem moccan a net! Az elég furcsa, hogy a T oldalán szépen leírják hogyan használhatod szabadon az otthoni mobilnetet az EU-ban, ezzel párhuzamosan tukmálja, hogy vegyél surf csomagot plusszban! Ezt én nem értem, amúgy aktiválva van a telón a roaming. Surf csomagom volt még a nyitás előtt, mert akkor voltam hollandiában, de persze az nem bulgária, de akkor is. Még szerencse hogy jön a digi és lemossa az összes szemét kartellező jelenlegi szolgáltatót. Lásd. otthoni internet! Remélem így lesz!
2017. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát jah, mert a maraton ahogy írtam is, tényleg csak belföldi felhasználhatóságú. a domino net csomagok viszont ezek szerint már EU-sok, csak ezek szintén havi csomagok, tehát 30 napra szólnak, nem addig, ameddig el nem fogy...
2017. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 macintosh válasza:
53%
ELSŐnek igaza van: valóban egy lehúzós szemétláda a t, mert megnéztem MÁSODIK linkjét és tényleg nem lehet a Marathon díjcsomaggal netezni az EU-ban. ROHADJANAK MEG! remélem belepusztulnak ha megérkezik a DIGI mobilszolgáltatása. AKKOR is átmegyek ha nem lesz olyan jó az elején!!! EGYSZERŰEN NEM ÉRTEM HOGY TEHETIK EZT MEG! Remélem jól megbassza az EU őket ezért!!! Miért kellene nekem plusz netet vennem 7 vagy 30 napra, ha egyszer az volt az EU célja, hogy ne kerüljön extra pénzbe az EU-s mobilhasználat!
2017. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! A digi netről nem is hallottam még, mármint a mobilnet verzióról, de a digi tv nagyon jó, úgyhogy szívesen váltanék, mert a t mobil tényleg lehúzás.
2017. aug. 13. 16:43
 8/8 macintosh válasza:
7# Az a vicces hogy a Diginek már most is van mobilnet, de csak mobilnet szolgáltatása a telenorral karöltve. Szeptember 13 a tervezett indulása a teljes mobil szolgáltatásának. Már márciusban is volt egy határidő, remélem nem tolják el ezt is!!!
2017. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!