Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt irja megtelt az Icloud...

Azt irja megtelt az Icloud tárhely? Mit csináljak? Lent.

Figyelt kérdés
Nekem Iphone 6 plus van jelenleg . Most vettem itt Kanadába , mert a másik amim volt , vizet ért és befuccsolt. Ezért elmentünk az eredeti apple storeba és kicseréltük egy ugyanilyen újra . Mivel nem tudtam az apple ID-mat , ujjat csinaltam . Viszont a régii 64 GB -os volt , és azt mondták az új is az . De hát azt irja , hogy megtelt az Icloud tárhely , a másik telefonomon ilyet nem irt . Mitcsinaljak , hogy a 64 GB használjam , ne az Icloud tárhelyet?

2017. aug. 7. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy az azért van mert mindenből csinál , egy biztonsági mentést , de nekem igy nem kell , ha mingyárt még fotozni se tudok mert megtelt a tárhely .
2017. aug. 7. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a kettőnek semmi köze egymáshoz. az iCloud fiókod tárhelye telt meg, ami alap esetben 5 GB-os. gondolom be van kapcsolva az iCloud fotótár is, illetve a biztonsági mentések is akár 1-2 GB-ot elfoglalhatnak belőle. ettől függetlenül tudod használni a telefont meg fotózni videózni vele, csak maximum biztonsági mentést nem bírsz anélkül csinálni, hogy ne törölnél iCloudból valamit...


mondjuk szerintem célszerűbb lenne előfizetni a legkisebb 50 GB-os tárhelyre, és akkor az nem fogy el. 1 dollár asszem.


nekem a 200 GB-os van, az 3 dollár, és így legalább elférek rajta, meg tudom is használni más fájlok tárolására.

2017. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 8. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!