Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem Elszeretném adni a telefont magánjellegű probléma miatt. Viszont nem tudok várni míg valaki magánszemély megveszi. Inkább valamilyen Gsm üzletben szeretném gyorsabban leadni ahol egyből fizetnek is! Tudtok ilyen üzletet!?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan üzletet a környéken az lehet Budapest is vagy épp Eger ahol biztosra beveszik a telomat ami (samsung s7 edge)

És fizetnek is egyből ugyhogy a telónak papirja mert ezt ajándekba kaptam viszont sűrgösen elkell adjam hogy mihamarabb pénzhess jussak.tényleg fontos lenne minnél hamarabb



#Samsung Galaxy S7 Edge #Telefon eladása minnél hamarabb #Telefon leadás gyorsan #gyors fizetés #telefon leadas gsm üzletbe
2017. aug. 8. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényegében szerintem nyomott áron bárhol megveszik azonnal.

Mivel nem saját használatra kell a gsm-nek ezért csak úgy tudja megvenni, hogy eladásnál még neki is legyen haszna belőle.

Így elég sokat bukhatsz rajta, (ok, hogy ajándékba kaptad így a saját pénzed nem bukod, de ahhoz viszonyítva, mintha magán embernek adnád el)

2017. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajna hogy bukhatok de természetesen mikor megmondja az eladó hogy mennyit ajanlana erte ha eleg buktas az egesz akkor ugysem megyek bele... viszont ha a gondom bajom attol megoldodik akk nem vesziek vele mert masik telom egyebkent van de akk is jol jarok mert vasarnap ota hirdetem es azon kivul hogy arat kerdezik de megvenii meg eddig nem ezt meg legalabb tudom hogy egybol fizetik meg aznap is tudod:)csak a gond hogy ugye papir nincs rolla mert ugye ajandek volt te tudsz olyat ahol igy papir nelkul is beveszik netan:))
2017. aug. 8. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor legutoljára adtam el telefont ilyen helyen, ott nem kértek papírt a telefonhoz. Csak személyit meg lakcímkártyát kértek. Az adásvételire felkerülnek a személyi adataid, meg alá kell írnod egy nyilatkozatot arról, hogy a teló a tiéd. Ezzel a GSM bolt fedezi magát, hogy ha netán lopott a telefon, akkor ne őket csukják le hosszú időre orgazdaságért, hanem Téged.
2017. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm válaszod!!.. kerdeztem mar 2 ilyen uzletet csak sajnos ezt a fajta telot nem veszik be.. nem tudsz olyat ahol ezt is beveszi Samsung s7 edge-rol van szo
2017. aug. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!