Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék még tenni az...

Mit tudnék még tenni az iphoneval?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 4-em. Újra akartam telepíteni, ezért a beállításoknál visszállítottam, majd azt írta ki hogy kapcs az ituneshoz. Nem írta ki a készüléket itunesról, ezért beraktam dfu módban és úgy amikor majdnem kész lenne kiírja hogy ismeretlen hiba lép fel. Már 3-4 napja ezzel sz@rakszom és nem segít semmit. Mindenki azt írja hogy dfu módban jónak kell lennie, de nem, ott is kiírja hogy ismeretlen hiba lép fel. A windows 10 es gépemen eleve be sem rakja dfu módba, a régin ami nagyon akadozik és windows 7 es ott csinálja ezt majd kiíírja hogy ismeretlen hiba. Itunes legújabb verzióját használom, azzal nincs gond. Két gépen is próbáltam már nem tudom még mit tudok tenni. Szervízben ezt megcsinálni nagyon drága?

#mód #DFU #ituneshoz
2017. aug. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell már azzal szarakodni, eljárt a idő felette. Semmi jót nem várhatsz már tőle.
2017. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem nincs másik telefonom így beérem azzal. Teljesen jó az még, semmi baja nincsen, kivéve az újraindítással de az sem a teló miatt van.
2017. aug. 8. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Mi a hibakód? Egyes spéci esetektől eltekintve általában az iPhone hardverhibája okozza az ilyen ismeretlen hibákat. 4S-en jellemzően az akku elhasználódása váltja ki (error 29), 4-en meg a basebandnek volt szokása elhalálozni (már nem emlékszem, az milyen hibakód).
2017. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le
2017. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!