Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van? Mit...

Milyen telefonotok van? Mit szerettek/utaltok benne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Huawei P8. Alapjában véve szeretem, mert még nem hagyott cserben. Lehetne nagyobb a teljesítménye, lehetne jobb a kamerája, de ettől függetlenül egész jó telefon :)
2017. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7 plus. Szeretem a kamerajat, gyorsasag es hogy eszmeletlen gyorsan tolt. Utalni semmit sem utalok, max az akksi kicsit lehetne jobb
2017. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
iphone se,ezelőtt samsung galaxy note 4meg s6 edge,mind a két samsung rossz volt utáltam őket,még egy fél évig se bírta egyik se és adták vissza az árukat,Iphone a legjobb,soha többet mást!!!!!
2017. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Samsung Galaxy Young 2 (SM-G130HN)

+ Olcsó

+ Nincs rajta előlapi kamera (nálam ez pozitívum)

+ Kicsi


- Bolondbiztos (értsd: kevés dolgot lehet átállítani rajta)

- A kamerája BORZALMAS

- Nem tudtam rendesen rootolni

- Gyenge (hát, belépő kategóriás, még szép hogy gyenge XD)

- Az érintőképernyője a szélein nem túl érzékeny,

- és a legkissebb fényerőn is túl fényes

- A töltőcsatlakozója nagyon hamar kontakthibás lett


Jó egy évvel ez előtt földhöz vágtam mérgemben, és elővettem a fiókomból a jó öreg 2630-as Nokiámat. Végül is telefonálni azzal is lehet, a többire pedig ott a számítógép. És szerencsére nem olyan munkahelyem van ahonnan percenként küldenek egy "fontos" üzenetet.

2017. aug. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Galaxy s6.

Pozitívum, hogy szép a kijelző, jó a kamera, az egész még 2 év után is gyors, és erős.


Nagy hátránya az akku (ha aktívan használom néha ki sem bírja az egész napot), meg az, hogy nem bővíthető.

2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éves lenovo A5000 mindent szeretek rajta.
2017. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!