Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Szóval, rendelkezem egy Doogee x5 pro-val, viszont lehetetlenség feltölteni.

Először kezdődött azzal,hogy 20-30%-ra nagyon nehezen lehetett feltölteni, viszont utána 20 perc alatt simán elérte a max töltöttséget. Viszont nem tudtam 10 percnél tovább használni, mert bármilyen leállítás nélkül, hirtelen kikapcsolt.

Később már 16%-nál nem is tudtam tovább tölteni, és hiába volt töltőn a telefon, elkezdett így is merülni.

Most már pedig már be sem tudom kapcsolni.


És mivel egyedül csak Pesten tudnák megcsinálni, nem szívesen küldöm el, hogyha esetleg a javítás már nem érné meg, akkor ne kéne még a bevizsgálási díjukat megfizetni.



2017. aug. 9. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tönkrement valószínűleg az akkumulátor benne. Mikori a telefon?
2017. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáltad más töltővel tölteni?
2017. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

99%, hogy akku hiba.

Azt tudsz venni külön.

2017. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy az aksit már kicseréltem, de ugyan ez a problémája.
2017. aug. 9. 12:26
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Hoppácska, ez elég fontos infó.

Akkor, amit előttem kérdeztek, más töltővel is ezt csinálja?

Mondjuk számítógép USB-jéről töltve?

Mert ha igen ,akkor a teló töltő elektronikája lesz a hunyó. Akkor az bizony szerviz.

2017. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt, próbáltam cserélgetni a micro usb kábeleket, és az adaptereket is, de nyilván semmit nem ért.

Na és az elektronika javítása/cseréje, milyen nagyságú összegbe kerülne, úgy kb. megközelítőleg?

2017. aug. 9. 16:30
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Hát erre tippem sincs.

A telefon értékéhez képest valószínűleg irreálisan sok.

Szerintem kutya nem fog itt nyáklapi elemeket forrasztgatva cserélgetni, alaplap-csere lesz.

2017. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vsz cserélni kell a töltő portot.

[link]


rosszabb esetben az usb alaplapot is cserélni kell


[link]


HOgy szervízben mennyi azt nem tudom.

Ha doogee-m lenne, simán szétszedném, mert ezt a fost nem sajnálnám, ha elcseszem

2017. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!