Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 7. 0 frissítéssel...

Android 7. 0 frissítéssel kapcsolatos tapasztalatok? Lehetőleg Samsung mobilokon!

Figyelt kérdés
Pl. Miben változott a telefon, fejlődött-e, voltak-e hasznos funkciói és mik, stb.

2017. aug. 9. 08:49
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Nekem előző egy LG G4 volt, 6.0-val, most S8+ 7.0-val.

Nehéz összevetni. Van egy kupac plusz funkcióm, de nem tudom, mennyi van, ami a 7.0 miatt, mennyi a Samsungra váltás miatt.

Mindenesetre nagyon faca rendszer, fut, mint a villám, nagyon jól testre szabható.

Én azt mondom, kár vacillálni, hogy frissíts-e. Ritka bugoktól (amiket úgyis orvosolnak bugfixszel) meg ősöreg telóktól (amire kát volt kiadni az újat, mert gyenge a hardver) eltekintve ökölszabály, hogy az új rendszer a jó rendszer.

2017. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!