Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ezt megjavíttatni?...

Elemér001 kérdése:

Megéri ezt megjavíttatni? Iphone 6 wifi

Figyelt kérdés

[link]


És ha igen mennyibe fájna?

Ha jól tudom 20 ezer.


2017. aug. 10. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

jah, ha jól tudod 20 ezer, ha rosszul tudod, és van más baja is, amit egész véletlenül elfelejt közölni veled az eladó, akkor meg nem annyi.


sose értem, ki gondolkozik egyáltalán el rajta, hogy "mi lenne ha vennék egy hibás telefont, és megcsináltatnám, aztán röhögnék rajta, hogy tök olcsón van egy jó telóm".


ha csak ennyi a baj, akkor az eladó miért nem csináltatja meg? egyből többért tudná eladni...

2017. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.


és melyik éri meg jobban:


samsung a5 2016 - 45e


vagy iphone 5s - 40e


?

2017. aug. 10. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

hosszabb távra én már 5S-ben nem gondolkoznék, van itthon egy, de a béta iOS 11-el már egy kicsit lassú. oké, persze a végleges az lehet, hogy optimalizáltabb lesz, de már eléggé eljárt felette is az idő, 1-1,5 évre esetleg elmegy.


a5-ről sajnos nem tudok semmit, de szerintem lehet az lenne a jobb választás.

2017. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. aug. 10. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
és az ios 11-et muszáj rá feltenni?
2017. aug. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!