Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok videót küldeni...

Nem tudok videót küldeni Messengeren. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Adott egy Z3 Compact, egy tetszőleges, mondjuk 10-15 másodperces videó, amit ha valakinek el szeretnék küldeni Messengeren, kiírja, hogy túl hosszú a videó, vágjam le 4 másodpercesre...apumé a telefon, nekem iPhone-om van, de soha nem találkoztam ilyen korlátozással.


Wifin keresztül is ezt csinálja, és nincs bekapcsolva az adatforgalomkímélő opció sem az alkalmazásban, ami így korlátozhatná.



2017. aug. 13. 10:10
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, ha Messenger-en belül készítek közvetlenül videót, azt elküldi rendesen a maximálisan felvehető hosszában(ami hát sehol nem 4 másodperc)
2017. aug. 13. 10:11
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld kisebb felbontással felvenni és küldeni.
2017. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos ugyanaz a gond. plusz megpróbáltam egy LG G Flex 2-vel is, ott is gond nélkül elküldi, felbontástól függetlenül.
2017. aug. 13. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Kissebb fps -el?

Vagy frissebb messengerrel?

2017. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
legfrissebb van mindkettőn, megpróbáltam 30/60 fps-es fullHD-val, G Flex 2-n megy gond nélkül, ez meg panaszkodik, hogy túl nagy, vágjam meg :) tanácstalan vagyok :D
2017. aug. 13. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Messenger adatainak törlése talán megpróbálható...


De tisztább egy hajszállal ez:

Messenger kukába mindenestől; teló újraindít; messenger telepít; tesztelés. (Ez a messenger -re vonatkozó dalvik cache -t is eltávolítja.)


Megjegyzem, hogy mindkét változat esetén újra be kell jelentkezni messengerbe. (Lehetőleg ne használj backup -ot, mert azzal a hibát is visszatolhatod.)

2017. aug. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!