Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek külföldön egy...

Ha veszek külföldön egy iTunes giftcardot, akkor az én magyar telefonomon (magyar iTunessal, amiben ugye már forintban vannak megadva az árak) tudom használni az egyenlegét? Illetve ha tudom, akkor Magyarországon, vagy csak külföldön?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Bárhol hasznélható.

[link]

2017. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak az adott ország AppStorejában tudod használni.

Apróbetűs rész a Apple UK honlapjának iTunes giftcard oldaláról:

"Card cannot be used for any payments outside the UK iTunes Store, including taxes.

This iTunes Card is redeemable only on the iTunes Store for the United Kingdom."


Link: [link]

2017. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Közben megkérdeztem egy Apple storeban, és tényleg csak az adott országban lehet használni sajnos :(((
2017. aug. 16. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!