Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jo telefon meg a samsung...

Joell kérdése:

Jo telefon meg a samsung galaxy s6? Mennyit er egy feher 32 gigas fuggetlen uj alapotu sima s6? mennyivel tudnak tolle tobbbet az ujak?

Figyelt kérdés
Galaxy
2017. aug. 15. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norbi658441 ***** válasza:
Funkcionalitásban semmivel szinte. Szerintem egy S6 még mindig tud szinte mindent, jó felbontású kamera, super amoled kijelző szintén éles felbontással,ujjlenyomat olvasó. Akksi kevesebbet bír egy picit meg egy csöppet gyengébb telefon de ha nincsenek hatalmas elvárások bőven megteszi az S6 is.
2017. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem túl jó telefon a nougattal lassu,egy hete adtam el az enyém 55ezer ért,samsung galaxy note 4-et vettem helyette,mert egy árban van vele,és mondták,hogy valamivel jobb,igazuk lett,a note 4 nem melegszik úgy,mint az s6,bővíthető,az akksi kb három órával tovább bírja,6-os androiddal érezhetően gyorsabb,de vannak még előnyei,de a tollnak is van sok jó funkciója,szóval én inkább a note 4-et ajánlanám az s6 helyett.
2017. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!