Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb, legstabilabb...

Melyik a legjobb, legstabilabb telefon?

Figyelt kérdés

Iphone 6s , Xiaomi redmi note 4 vagy honor 8.

Melyiket érdemes megvenni hosszabb távra, és miért.



2017. aug. 15. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Iphone-t én nem vennék, nézd el nekem. Xiaomi jó-jó, na de a Honor az én véleményem szerint ráver erre a kettőre. Ez az árán is meglátszik. Nem egy ligában játszanak ezek a telefonok, így nehéz őket összehasonlítani.
2017. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

iphone 6s - tavaly előtti de még jó lesz legalább 2 évig, kompakt egykezes jószág, 16gb ne vedd kevés lesz.



Xiaomi redmi note 4 - hát egy utolsó hulladék az egész paletta talán a mi mix kivételével de ott látszik az ár... többin ott sporólnak ahol tudnak, tesóm 70ezrért vette tavaly a note 3 pro-t a kijelzője olcsó vacak ips a fekete az majdnem szürke rajta a 60 ezres alcatelem hd kijelzővel elverte, tele pixelhibával ma már 4 annyi halt meg rajta, térerő gondok az utolsó uprage a kártyát már nem érzékeli

frissítést viszont kapja hetente, kamera viszont az egész xiaomoikon xar,


honor 8 - majdnem ilyet vettem tényleg gyönyörű és jó képeket készít, de az s8 és az iphone 7 erre is ráver.


google pixel-t nem írtad pedig egy atomstabil stock android telefon és majdnem olyan jó képeket készít, mint az s8.

2017. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
#2: Honnan sikerült beszerezni a Xiaomikat? Minden bizonnyal hamisítványokat kaptatok. (Remélem nem Magyarországról rendeltétek, több Xiaomit forgalmazó boltról tudom, hogy elég kétes helyekről rendelik ők is.) Én Note 3 Pro-ról váltottam nem rég Note 4 Prime-ra. A kijelzője mindkettőnek egész jó, csak éjszaka korom sötétben látszik maga a háttérvilágítás (vagyis hogy nem fekete a fekete). Kameráját egy S7-ével tudtam összehasonlítani, a Xiaomi-é közel ugyanolyan. Hogy amúgy milyen (a többi telefonhoz képest) azt nem tudom, nincs más viszonyítási alapom.
2017. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
iphone 6s/iphone se,ezek még két három évig jók lesznek,de lehet tovább is,amikor a másik kettő már rég feledésbe lesz akkor az iphone még javában fogja kapni a frissítéseket
2017. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Meghibásodást tekintve az iPhone manapság nem megbízhatóbb, mint a felső kategóriájú Androidos telefonok se hardveresen, se szoftveresen.

Az iPhone igaz, hogy tovább kap frissítéseket, hivatalosan kb. 4 évig, de a 6s már két éves, úgyhogy elvileg csak 1 év támogatás előnye van a Honor 8-hoz képest. A valóságban talán annyi se, mert az utolsó frissítést sokan nem ajánlják az iPhone-okra feltenni.

A Honor 8-at ajánlom, a Xiaomit nem ismerem.

2017. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Ezt igy nem lehet kijelenteni. A drágákkal pont annyi baj van mint egy 20 ezres telóval. Sőt még talán több a probléma egy nagyon drága telefonnal. Nekem 50 ezres , kinából hozatott , Ulefone Power van és másfél éves de még semmi nem volt vele. Mindenben tökéletes. De ugyan úgy van a hqaveri körben Doogee x5 és azzal sincs semmi probléma.
2017. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

#6

Igazad van, nekem még nem volt alsóbb kategóriás Androidos telefonom, ezért azokról nem tudok nyilatkozni, de nem is lenne tisztességes őket az iPhone-nal összehasonlítani.

2017. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen az Iphone. Az Androidos telók nagy sz.rok. Nekem felsőkategóriás és alsókategóriás is volt. Soha többet nem kell.
2017. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
4-es vagyok,ötösnek üzenem,hogy az iphonokra már az iphone 4s óta öt frissítést adnak ki,ja és igen is ajánlott az utsó frissítés is az iphonra,nekem volt 4s-em ios 9-cel semmi bajom nem volt vele egyszer kétszer fagyott le,most 5-öm van ios 10-zel ez meg abszolút nem is lassult semmit.
2017. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem tavaly május óta van meg a Xiaomi Redmi Note 3-am. Ezalatt mindössze pár hibája volt:

- egyszer leállt rajta az Instagram

- kétszer nem reagált az érintésre, és újra kellett indítanom


És ennyi. Lehet, hogy ez valakinek soknak tűnik egy év után, de nekem összegészében nagyon pozitív csalódás volt a telefon. Most is ugyanolyan gyors, mint mikor megvettem, nem fagy le, nem omlik össze és így tovább, valószínűleg a Note 4 is hasonlóan működne.


A Honor 8 ezzel ellentétben felsőkategória, az iPhone 6s meg tavaly csúcskategória volt, szóval fura, hogy pont ezt a három teljesen más telefont akarod összehasonlítani.


Ár-érték arányban a maga 50 ezres árával egyértelműen a Note 4 a nyerő. Azt pedig, hogy hosszabb távon (2+ év) mennyire bírja nem lehet előre tudni.

2017. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!