Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyenlegfeltöltésnél oldalbetö...

Egyenlegfeltöltésnél oldalbetöltési hiba mégis feltöltötte a kártyámat minden újrapróbálkozásnál hova forduljak?

Figyelt kérdés
Amikor az otp oldalrol iranyitott volna tovabb a sikeres tranzakciohoz oldalbetoltesi hibat irt. Kileptem megprobaltam ujra es most 5szor feltöltötte a kartyamat. Mit lehet tenni hova forduljak?

#egyenleg #hiba #Oldalbettes
2017. aug. 18. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóhoz.

Nameg jelezd a hibát a banknak is.


Szolgáltató (ha rendes, amit kétlek) visszautalhatja a pénz egy részét vagy egésszét. + Ha ezt alkalmazásból indítottad az alkalmazás hibája is lehet, ami így fejlesztést (vagy verziófrissítést) igényel.


A bank pedig javítja/optimalizálja a weboldalát (elméletileg).

2017. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar megoldodott. Elsiettem a bankba mivel ez nem a vodafone hibaja volt hiszen online feltoltesnel az otp direktre iranyitanak a fizeteshez. Elmondtam h mitortent es irt egy reklamaciot a holgy bent az otp-ben. Es hogy kerem az osszeg visszautalasat amit levontak es nem akartam. A napokban visszautaljak:) ugyhogy megnyugodtam. 16e minusz nem jott volna jol plane h en aztan nem beszelek valami sokat. A 4000ft boven eleg nekem egy hóra.
2017. aug. 18. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!