Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom Dominó feltöltési...

Telekom Dominó feltöltési bónuszából a maradék perceket/adatmennyiséget hogy tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Ha kaptam bónuszként 100 ingyen percet és 1GB adatmennyiéget, akkor hol és hogyan tudom megnézni, mennyi van még hátra a bónusz mennyiségből?


Jó lenne tudni, mikor fogy el és mikortól fog majd a fizetősből ketyegni a beszélgetés és az adat.


A *102# erről nem ad infót, a telekomos mobil app pedig szintén nem mutatja a bónuszt. Tudtok erre valami megoldást?



#egyenleg #dominó #Telekom #feltöltési bónusz
2017. aug. 18. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj ide:

[link]

2017. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ne regisztrálj, csak töltsd le ezt:

[link]

2017. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
" a telekomos mobil app pedig szintén nem mutatja"
2017. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a *111# USSD -vel. Bár nekem most pont nem működik, teknikai okok miatt...
2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!