Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek? Samsung...

Melyiket vennétek? Samsung Galaxy Note 8 vagy S8?

Figyelt kérdés

És miért?

Mennyire fog lemenni az ára kb 4 hónap után, mert az s8 már 170-180 ezertől megvehető.

Szerintem olyan 220-ig fog lemenni, megéri azt a plusz árat?

Nem számít nekem, hogy nagyobb a kijelzője, de a kamerája mennyivel lesz jobb? (mivel dual, milyen új funkciónlesz benne?)

Tudom, hogy a telefon még nem jelent meg, de már csak pár nap.

[link]


2017. aug. 18. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én S8-at szeretnék venni december vagy január környékén (ha addigra meg tudom kapni 150 környékén). Nekem nem érné meg a Note8, maximum az S-Pen miatt. Az nagyon bejön.
2017. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire jó az S PEN?
2017. aug. 19. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egy toll, amivel pl jegyzetelhetsz a telefonon, és még nagyon sok mindenre jó. Nézz utána. Ráadásul a telefonból kell kihúzni, ezért nem is lehet elhagyni.
2017. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem ez a "nagyonsok minden" érdekel
2017. aug. 20. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Note 8 amit mar most is elorenfelhetsz
2017. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg youtuber (magyar-külföldi) kifejtette már róla a véleményét, és sokan az akkunulátor kapacitását hozták fel.

S.G S8+ | 6.2" kijelző | 3500mAh

S.G Note 8 |6.3" kijelző | 3300mAh


Tehát lényegében nagyobb kijelzőre még kisebb akku jutott. Ennek 2 oka van. Az S-pen sok helyet foglal, a másik pedig, hogy a Samsung sokkal elővigyázatosabb, hogy ne történhessen többet Note 7 féle történet.

2017. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Én egyiket sem venném. A Note azért nem, mert most még nincs poroltó készülékünk, az S pedig azért nem, mert kell a fenének az undorító szoftverük. A hardver hiába nem rossz, ha maga a rendszer optimalizálatlan és egy csomó előretelepített szemét van rajta.

Ha nagyon muszáj választani, akkor S8.

2017. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!