Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijottem Amerikaba es nem...

Kijottem Amerikaba es nem tudok nemztkozi hivast fogadni/inditani. (otthonrol tudok) T-mobile szolgaltatonal vagyok, elofizeteses es be van kapcsolva a roaming is. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Probaltam a nemzetközi hivast bekapcsolni de jelszot kert azt meg nem tudom.

2017. aug. 19. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szar a telefonod

(CDMA-t nem bírja )

2017. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Az európai szolgáltatók más frekvenciákon dolgoznak, mint az amerikaiak. Ottani telefonba tedd át a SIM kártyádat, alighanem működni fog.
2017. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első nem csak CDMA van amerikában...van GSM hálózat is...az igaz, más frekvencia. de egyébként meg ha térerő van, csak a hívást nem engedi, akkor ott nem a telefon szar, hanem szolgáltatásbeli probléma. telefonon is, szolgáltatónál is be van kapcsolva a roaming?
2017. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lépj be a Telekom weblapján és ellenőrizd a roamingot.

Vagy hívd az ügyfélszolgálatot, ami külföldről + 36 1 447-4444

2017. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukam otthon bement a Telekomhiz, h rakerdezzen de semmi hibat nem lattak a roaming a szolgaltatonal is be van kapcsolva...
2017. aug. 20. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor teló kikapcs, majd be és remélhetőleg az új regisztrációval működni fog.
2017. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azok, akik azt mondják, hogy amerikában nem működik a telefonod, azok nagyot tévednek.

Ha semmilyen módon sem működik, kapcsold be a wifi calling opciót.

2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!