Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s v iphone7 v 7plus?

Iphone 6s v iphone7 v 7plus?

Figyelt kérdés
Az erdekelne,hogy mi nagy kulonbseg van e a 3 telefon kozott illetve,hogy ár/tudas aranyban melyik eri meg a legjobban.

2017. aug. 20. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

100 ezer kulonbseg van a 7 plus es a 6s kozott. Na, szerinted van nagy kulonbseg? Olyan kerdeseket tudtok felrakni, hogy elkepedek teljesen neha😀 Mindenben kulonboznek. Kamera, teljesitmeny, gyorsasag, akksi, MINDEN.

Ar tudas aranyban meg az eri meg a legjobban, amire van penzed. Egyikkel sem jaraz rosszul.

Nekem szemely szerint 7 plusom van es csak ajanlani tudom, ha hosszutavra tervezel es kell egy nagy telefon.

2017. aug. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A nagy árkülönbség nem garantálja az észrevehető különbséget :).

Várom a további válaszokat.

2017. aug. 20. 06:01
 3/8 anonim ***** válasza:

"A nagy árkülönbség nem garantálja az észrevehető különbséget :)."

Akkor senki sem venne meg az iphone 7 plust, ha nem lenne eszreveheto kulonbseg :)

A 7 pluson eszembejutott, hogy meg a kamera is sokkal profibb. Van benne portre mod, a 2,5 m-en beluli targyat kifokuszalja nagyon szepen, es kihomalyositja a hatteret. Ea a dupla kamera, ami miatt ketszeres zoomot kapunk

2017. aug. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az Iphone elég nagy státusz szimbólum Magyarországon és ez elég sok tehetős embernek indok egy új 7 plus vásárlására.


Mindenesetre a kamera az valóban jobb,viszont azt nemtudom ,hogy ezen kívül tud e valamit felmutatni a 7 vagy a 6s ellen,ami szembetűnőbb lenne.

2017. aug. 20. 06:17
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Ez így igaz. Magyarországon valóban nagy státusz szimbólum az Apple. Normális országokban nincs így. Pl nálunk sem Skandináviában. Egy gyári munkás is megengedheti magának, hogy mindig újra cserélje.
2017. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
a másfélszeres üzemidő az semmi? amúgy a kamera egyáltalán nem kiemelkedő. videózásnál jól jön a zoom, de ennyi. a portré mód az messze nem tökéletes, én nekem ez a két szempont volt, amikor 7 helyett plust vettem, a kamerában csalódtam, üzemidő viszont kárpótolt.
2017. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leginkább akkor csak az üzemidő az,ami dominál a 6s és a 7 plus közötti különbségben?
2017. aug. 20. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Istenem kerdezo, nem tudom hogy lehet valaki ennyire ertelmetlenkedo.

MINDEN mas a 7/7 plusban es a 6s-ben. Leginkabb dominal a gyorsasag, kamera es az akksi.

Menj be egy boltba es probalgasd ki oket. Ha meg sajnalod a penzt a 7re, akkor vedd a 6s-t, azzal sem jarsz rosszul. Bar, az akksija borzalmas, en orultem amikor 6s plusrol valtottam 7 plusra

2017. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!