Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3-as telefon...

Agnessa27 kérdése:

Samsung Galaxy J3-as telefon fél évig jól működött. Most állandó üzenet a "Google alkalmazás leállt", és nem tud frissíteni, mert nincs rajta hely. Egyedül a FB van feltöltve. Üzletben annyit mondtak: ez ennyit tud. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Zenék képek videók nem foglalják a belső tárhelyet?

a Facebook szeret gigabájtokat szemetelni, nekem pont ezért is nincs fent a legfrissebb


Javaslom, nézd át, mi foglalja a helyet

Merre laksz egyébként?

2017. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le kell törölni és lesz helyed.
2017. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi nincs rajta, egyedül képek voltak, de azt az eladó javaslatára vásárolt memóriakártyára mentem. Az üzletben is megnézték, tényleg semmi nincs a face-t és messengert kivéve. Szerintem nem lenne szabad, hogy ez lefoglalja az összes tárhelyet. Amik rajta vannak - szerintem alapból -, azokat meg nem lehet áttenni a memóriakártyára. Szóval patthelyzet, nem foglalkoznak vele az üzletben.

(Csongrád megyei vagyok.)

2017. aug. 20. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
A Facebookot midenképpen töröld le a Messengerrel együtt, mert csak úgy zabálják az aksit...
2017. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legfrissebb facebook alkalmazás egymaga képes 2-3 gigabájt szemetet pakolni a telefonra pár hét alatt, messenger szintúgy....
2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, akkor ezt a kettőt törölnöm kell innen. Viszont most nézem a tulajdonságokat, belső memóriát 8 GB-t ír. Ha 4,62 foglalt és 400 MB szabad, akkor hol van még 3 GB? Ezt az üzletben tudniuk kellene.
2017. aug. 23. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Az üzletben nem fogják neked megmondani, hogy a szabad helyet mire használtad fel, azt csak te magad tudod

Face és messenger, na meg a YouTube szeret szemetelni, ezeket, van hogy manuálisan kell törölni.

Sajnos 8 giga tárhely ma már nem sok mindenre elég.....

Ha közel laknál még át is nézném neked....

2017. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a választ. Akkor keresnem kell egy hozzáértőt, aki letörli a felesleges dolgokat. Talán úgy jó lesz. Ez egy fél éves készülék, nem gondoltam, hogy máris le kell cserélnem. :(
2017. aug. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!