Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon gmailben hogyan...

Okostelefonon gmailben hogyan kell fiókot eltávolítani? Se kilépni se eltávolítani nem tudom, amibe egyszer beléptem, csak átlépni egyikből másikba.

Figyelt kérdés

Elég ciki, hogy egyszer az én készülékemen nézte meg valaki a leveleit, és azután ne lehessen kilépni a fiókjából... Meg néha véletlenül lépek bele, más internetes oldalak meg úgy könyvelik el, mintha azokat az oldalakat ő nyitotta volna meg.

Csak fiók hozzáadása van, eltávolítást, vagy kilépést nem látok sehol.

Lenovo A1000 készülék.

Köszi a segítséget előre is!



2017. aug. 20. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Beállítások --» Fiókok --» Google --» Kiválasztott email, majd jobb felül 3 pötty felhasználó törlése.


Angolul használom a telefont, eltérhet az elérési cél, magyarul nemtudom pontosan.

2017. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előző írta úgy lehet.

Meg kell keresni ahol hozzá tudsz adni fiókot.

Ott rá kattintasz és ott mindenféle olyat látsz majd, hogy mikor volt utoljára szinkronizálva.

A telefonon negnyomod bal oldali dedikált gombot megnyomva lesz egy olyan opció ,hogy fiók törlés.

2017. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most lusta vagyok megnézni, de szerintem bármilyen fiók eltávolításához kell a fiók jelszava is. A létrehozásához tuti kell. Úgy hogy nem egy egyszerű játék lesz...
2017. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beállítások -> fiókok és szinkronizálás -> google -> kiválasztod a törlendő fiókot, jobb felső sarokban 3 pötty, majd törlés.


Nem fog jelszót sem kérni.

2017. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a se
2017. aug. 21. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval köszönöm a segítséget, sikerült!
2017. aug. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!