Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Samsung galaxy...

Iphone 6s vagy Samsung galaxy S6 edge?

Figyelt kérdés
Most egy Iphone 5s-em van de már váltani szeretnék mert már elég sok gond van a telóval. Szóval karácsony előtt 2 nappal van a szülinapom és úgy beszéltem meg a családdal hogy telót kérek és ez lenne a nagy közös ajándék úgysem tudom mit kérhetnék mást. Először Iphone 6s-re gondoltam,mert az elején imádtam az Iphonet de most már nagyoon sok a gondom vele úgyhogy nézegettem samsungokat és a samsung galaxy s6 edge nagyon tetszik. Ti melyiket ajánlanátok? Akinek màr volt Samsungja és iPhone-ja is melyiket szerette jobban?

2017. aug. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem volt mind kettő.Samsugbol 4 telefonom és most egy Iphone 6s-em.Az android egy idő után mindig belassukt úgy hogy csak 5-10 alkalmazást telepitettem rá.A tárhely nagyon hamar betelt,és az internet is akadozott hiába mind a 4 60-130 ezer között volt árban.A mostani 6s-emet imádom😍.Én ebben az évben kaptam karácsonyra.Még mindig olyan gyors mink amikor megvettük a boltban.Rengeteg tárhely van rajta,és hogy van benne tuch ID és nem kell a jelkóddal szerencsétlenkednem.A 3D tuch is nagyon jó hogy van rajta mert ha csinálok egy képet akkorvisszanézhetem pl.buliban a hangulatot stb.És ráadásul szeptemberben jön az IOS 11 rengeteg újdonsággal.

Szerintem a 6s-et válaszd,nem bánod meg🔥

2017. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1# vagyok bocsi a helyesírási hibákért😬😬
2017. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az IPhone jobban bejött volt IPhone 5s em majd utánna hosszan használat után vettem egy S6 ede + om majd utánna az nem volt olyan rossz de néha nem ismerte fel a telót a gépem és nekem nem jött be annyira bezárt sok appot ami nyitva volt más a rám management je.Utánna váltottam kb 2 év után egy IPhone 7+re és nekem jobban bejött és eléggé biztonságos..De ha android a cél akkor inkább S8+.
2017. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
S6 edge +* utolsó voltam.
2017. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Több rokonom is telefonb..i, köztük apu. A Samsung nem kicsit túlértékelt márka, az Android pedig kevés telón jól optimalizált (pl Nexus, Xiaomi). Egyértelműen az iPhone a szavazatom. Nemcsak az almás logót fizeted meg, mint az Magyarországon tévhit.
2017. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Volt samsungom és iphoneom is. Samsungból s6, gagyi akksi és néha oktalanul lefagyott meg irtózatosan melegedik. Nem ajánlom, edge sem lehet jobb, csak annyi hogy le van kerekítve...

iPhoneból 6s plussal volt szerencsém, na az sem sokkal jobb. Az legalább nem fagyott le, és gyorsabbnak éreztem, meg a kameráját is jobbnak. Hátránya, hogy baromi gyorsan merül ez is, szóval szerintem szerezz be egy powerbankot, ha aktív felhasználó vagy és nincs lehetőséged sokat lenni töltő közelében.

De a kettő közül, mindenképp iphonet vegyél :)

2017. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
40%
Ha most iPhone-od van és amúgy meg vagy vele elégedve, akkor vegyél 6S-t. Így mindened megmarad és ugyanúgy működik,mint eddig.
2017. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!