Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z ultra telefonra van...

Anubisz88 kérdése:

Sony z ultra telefonra van megoldás (vagy kb "kuka")?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég betört a kijelzője a telefonomnak.. azóta ki lett cserélve, de azóta furcsán viselkedik.

Először csak lefagytak alkalmazások, de majd mikor nem tudott vele mit kezdeni, újra is indult a telefon.. volt hogy napjában egy tucatszor.

Nyomtam neki egy gyári beállítás visszaállítást, de sokkal nem lett jobb a helyzet. (de most legalább nagyon ritkán indul újra). Az alkalmazások még így is fagynak.

Facebook nem indul el pl, csak villog a belépő képernyője és vagy 6* újraindul az alkalmazás mielőtt kidob.

Messenger, Line kapásból lefagy stb. ('alkalmazások nem válaszolnak')

Ezzel lehet valamit kezdeni? Mi lehet a baja egyáltalán?


Köszi az ötleteket, ha van valakinek.



2017. aug. 23. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetett látni a képernyőt és azért cserélted ki?

Sokkal jobb új telefont venni minthogy megjavittasd, annyi baja lehet a telefonnak...

Nekem egy motorola defy vel volt ilyen bajom.

Pedig az gorilla üveggel volt.

Csak az pont a lekerekített sarkára esett és a sarkától kezdve betört az üveg.

Én is olyan problémákat észleltem mint te ,a megoldást pedig egy új telefon jelentette.

2017. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Látni lehetett volna, nem is zavart volna, hogy kicsit pókhálósra tört. Az volt a baj, önálló életre kelt.. ahogy feloldottam a képernyőzárat, magát "irányította". Nem tudtam semmit kezdeni vele.

Elképzelhető amúgy, ahogy nem csak az érintő képernyője sérült meg, hanem más is belül.? gondolom..

Nehezen de én is erre hajlok sajna, hogy új teló lesz, s ez menthetetlen.

2017. aug. 23. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A szervízelés nem érné meg. Jobban kijösz egy új telefonnal.(Vegyél rá szilikon tokot, vannak 360° tokok is ezek képernyőt és hátoldalát is védik.)
2017. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!