Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letörölhetem a mobil memóriájá...

Letörölhetem a mobil memóriájáról a data és az obb nevű mappát? Tele van mindennel és sok helyet foglal. Az baj ha letörlöm?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

data mappában az alkalmazások adatai vannak. A obb-t játékok szokták használni, a játék mentései, adatai vannak ott.

Egyiket sem érdemes letörőlni.

2017. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar töröljed, azt meglátod, hogy nem kellett volna.
2017. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
letorolheted, de baj lesz! használd inkább pld a Ccleanert, az csak olyanokat ajánl fel torlesre, ami nem okoz problemat
2017. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már töröltem az obb mappából és csak az a következmény lett, amire számítottam. Az app, aminek töröltem az obb fájlját indításkor letöltötte újra. (néhány app nem tudja autómatikusan újra letölteni az obb fájlját.) A data mappából is törölgettem már szándékosan. Ott is csak a várt következmény történt. (egy app cache mappájából töröltem képeket és a zene app albumképeit, meg hasonlók)


Megj.: tudom, miket és miért töröltem. De ész nélküli törölgetést NEM AJÁNLOK!!

2017. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!