Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 klónt szeretnék...

Gergo0056 kérdése:

Iphone 7 klónt szeretnék venni, csak nem tudom milyen oldalról rendeljek! Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Aki tud ilyen oldalakat az irja meg.

2017. aug. 23. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
EBay ről tudsz vásárolni olyan telefont bár én nem mivel mivel szerintem az eredeti sokkal jobb és illetve szerintem jobb lenne ha azt vásárolnád.
2017. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt szeretnéd rendelni: GooPhone i7 vagy GooPhone i7 plus?

Ebay-ről.

De én nem vennék "iphone 7 klónt".

2017. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a valamik nem olyan jok, mint amikre hasonlitani akarnak, ezert en nem latom hogy miert ernek meg.
2017. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb egy 10 ezer forintos telefon tudásával bir.

Ha egy ilyet veszel többre mész vele.

[link]

2017. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne éri meg. Nem iPhone (vagyis nem iOS fut rajta), és Androidos telefonként is általában elég gagyi.
2017. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alex Fly ***** válasza:
@gyoom: azért a GooPhone-t nem mevezném klónnak. Teljesen vállalható készülékei vannak, amelyek csak a tokozásban illetve a használt UI-ban hasonlítanak a mintául szolgáló készülékekre. Ráadásul a Goophone saját nevén forgalmazza ezeket, nem akar más lenni, mint ami...
2017. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen igaz, de attól függetlenűl nem éri meg. Kivéve ha villogni akarsz, hogy iphone 7-ed van(ami igazából klón) Ez a termék is csak a kűlseje alapján rátettek egy árcédulát. Van ennél sokkal jobb telefon is, persze a kinézete az nem iphone.
2017. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De amugy miben különbözik az igazitól?
2017. aug. 25. 08:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Abban hogy android 4.4 vagy 4.0 fut ami úgy néz ki mint az ios rendszere.

Vannak ennél sokkal jobb androidos telefonok is.

2017. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:
82%
Hogy miben különbözik? Röviden: a hardverben és a szoftverben. Egyszerűbb, ha azt kérdezed, miben nem: hasonló a kinézete.
2017. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!