Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez a telefonomon?

Miért van ez a telefonomon?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy Samsung Galaxy Young telefonom.


És amióta egy ideje azt csinálja hogy:


Nem minden videót játszik le youtubeon

Ritkán magától elindít minden vackot

Néha újra indítás előtt van 5% utána meg 35%

Borzasztó lassú

Magától bezár dolgokat (Tudom hogy a ram terhelés miatt van)



A lassúságot nem értem.Néha Hill climb,messenger lite,viber,youtube van rajta használva.

A Ram megtelést nem értem ha egyszerre egy dolog meg és kidob.

Próbáltam már hogy a fejlesztői beállításoknál le vettem a háttérben futó alkalmazásokat 2-re de akkor meg hamar merül...

Volt egy Gyári adatok vissza állítása.De a Recovery menüt behozni nem tudom (Home gomb+hang fel+bekap gomb és még a hang fel+bekapcsoló kombinációt is próbáltam).


A telefont hamarosan cserélem,de a lehetséges okokra kíváncsi vagyok.



2017. aug. 23. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert régi a telefon. Annyi RAM, ami benne van manapság semmire sem elég. 4-5 éves már, miért vársz tőle csodát? Képernyő illetve akku problémára is gyanakodnék.
2017. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy egy 4 éves telefon nem fog 7.0 Nougat-ot futtatni Mortal Combat-al párosítva.

Csak az okokra vagyok kíváncsi

2017. aug. 23. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott az ok, hardverileg nagyon gyenge.
2017. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung - köszönöm, nincs több kérdésem
2017. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az utolsót nem értem...

Miért köszönöd?

Ez a telefon 5 éves.Nem fiatal,vékony és gyors.De telefonálni,kicsi játékokkal játszani még lehet.

2017. aug. 23. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
*nem fiatal,nem vékony,nem gyors
2017. aug. 23. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, kérdező, de ez a telefon új korában is egy olcsó kategóriás vacak volt. Mégis mit vársz akkor öt év után?
2017. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen volt ez előtt mert édesanyám előfizetéses és anno ezt tudta kihozni és meg is volt vele elégedve,az ő igényeit kitette.Én csak 3 hónapja használom de azóta ezt csinálja.

De mindegy is mivel szeptember elejére lessz másik.

2017. aug. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!