Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 lite telefonon hol...

Huawei P10 lite telefonon hol lehet beállítani, hogy a képernyő ne aludjon el olyan gyorsan?

Figyelt kérdés

Olvasok valamit és pár mp alatt elsötétedik a képernyő, hiába állítottam a zárolást 5 percre. Hol lehet kitolni? Most csak úgy tudom kiküszöbölni, ha a képernyőn hagyom az ujjam.

Köszönöm!



2017. aug. 26. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam "Alvó mód" nálad nincs ilyen?

Vagy a Megjelenésnél tudod átállítani vagy pedig képernyő zár.

Hányas android vagy emui van rajta?

2017. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

7.0 ando

5.1 emui

2017. aug. 26. 08:57
 3/6 anonim válasza:
Nalam szinten ez a gond, de nekem nem is lehet allittani, 30 masodperc utan elalszik es ki van szurkulve ahol kellene allittani. Nagyon idegesitto..
2017. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hello! A beállitasoknál az akkumlátornál kapcsold ki az energiatakarékos módot! Akkor be tudod állítani,mert az energiatakarékos módban az alvó mód gyárilag van letiltva! Ha fontos az energiatakarékosság neked, akkor az alvó mód beállítása után visszakapcsolhatod,mert az alvó módot megjegyzi!
2017. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello! A beállitasoknál az akkumlátornál kapcsold ki az energiatakarékos módot! Akkor be tudod állítani,mert az energiatakarékos módban az alvó mód gyárilag van letiltva! Ha fontos az energiatakarékosság neked, akkor kapcsolgatnod kell használatnál kikapcsolod,tètlennêl bekapcsolod!
2017. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegre sikerult!!! Az akumlatornal kellett ki kapcsoljam es mukodik most.. Jaj nagyon koszonom a segitseget mert nagyon idegesitto volt!!
2017. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!