Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha eladtam egy iphone-ot, de...

Ha eladtam egy iphone-ot, de elötte kitöröltem az összes jegyzetet (a hülye fejemmel, tudom) és utána egy másik iphoneba beleptem, feltöltöttem korábbi iCloud biztonsági mentésből az adatokat, akkor a jegyzeteket miért nem tartja meg? SOS

Figyelt kérdés

Tudom,még mielött mondanátok hog hülyeség volt törölni,elbtam,de azt akkor sem értem h egy korábbi mentésből visszatöltött adatot töröl egyből ahogy frissítette magat a teló,rengeteeg fontos jegyzet volt,valaki mondjon valami megoldást,léégyszi!!!!

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. aug. 28. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
hülyeség volt törölni
2017. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek az almás cucchoz...

Azt mondod, hogy felraksz egy backup -ot, amiben megvannak a jegyzetek és idővel törlődik?


Ha ez a szitu, akkor minden netforgalmat kapcsolj ki a telón és másold ki kézzel gépre a jegyzeteket. Macerás, de beválhat...

2017. aug. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez jo otlet,csak ahogy bebootolja magat,onnantol kezdve 5mp-n belul torol mindent.
2017. aug. 30. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A backup -oláshoz használj csak wi-fi -t. Amikor elkezd betölteni a teló, kapcsold ki a modemet. Így mire betölt a teló, nincs semmilyen internetkapcsolat és nem tud szinkronizálni, vagyis nem fog törölni semmit (elméletileg).
2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!