Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefon...

Miért nem érzékeli a telefon az SD-kártyát?

Figyelt kérdés
Ki irta a telefonom hogy SD-kártya kiadva,kicseréltem egy másik kártyára de nem működik újra indítottam meg minden sehogy nem érzékeli,megsérült a telefonban valami?

2017. aug. 28. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Eltűnt a külső tárhely
2017. aug. 28. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Kivétel elött leválasztottad az sd kártyát?
2017. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEM ÉRZÉKELI
2017. aug. 28. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudok vele semmit kezdeni
2017. aug. 28. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megsérült a helye. Nekem is volt telefonom aminek nem volt ajó. Hiába vettem bele, cseréltem másra semmi.
2017. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán csak leválasztottad az előzőt és az újat amiatt nem "érzékrli", mert vissza kéne csatolni ugyanott, ahol sikerűlt leválasztani. Egyszer én is így jártam (először), aztán rájöttem, hogy magától nem csatolja vissza akkor sem, ha kártyát cserélek. (linux alapú rendszer. Mount -olni gyakran csak utasításra hajlandó.) Keresd a


Beállítások -> tárhely -> SD kártya


területet. Ott lessz "SD kártya csatlakoztatása" vagy hasonló néven...

2017. aug. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi , vettem egy új kártyát az most jó
2017. aug. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!