Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tud többet a samsung s8...

Mivel tud többet a samsung s8 az s7edge-nél?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnèk venni. Ami tetszik az a samsung s7edge, a samsung J7, az s8 ès a honor 9. Ki melyiket ajánlaná? Szerintem nem tud annyival többet az s8 az s7-nèl hogy +100ezerbe kerül, ennyim mèg most nincs telefonra. Gyűjtsek mèg hozzá vagy jó a másik emlitett telefonok eggyike is fele annyièrt? Honor 9-röl nem nagyon hallottam mèg de erős kis gèpnek tűnik. Ti melyiket választanátok?

2017. aug. 29. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Honor 9-et választanám, nekem az előző (8 - 32 GBos tárhellyel) verzió van meg és meg vagyok vele elégedve, viszont a Samsungnál, a S és a Note azok, amik nagyon jól sikerültek (na jó, kivéve a tavalyi Note verziót, de a gyártó is lépett ezzel kapcsán).

Itt van a két Samsung telefon (s8 vs. s7edge) összehasonlítva (sebességteszt): https://www.youtube.com/watch?v=pYSLhZKiz90

Itt meg a további összehasonlítások (S7-nél, nem mindig az Edge van, viszont túl nagy különbség nincs a kettő között):

[link]

[link]

[link]

Samsungnál, viszont az A, és a J modellek azok, amiket viszont kerülném. Rengeteg kínai márka (NEM szimplán Kínában gyártott mobilról van szó) jött fel (Huawei mellett, vagy után), amik tudnak jó telefont is felmutatni, kellően olcsón (úgy, hogy minőségileg se legyen [nagyon] gond vele).

2017. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Máris sokat segítettèl a választásban. Igy már ki tudom zárni a j7-et tutira. A videókat munka után megnèzem.
2017. aug. 29. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, S8. A Honor majd egy 100assal olcsóbb, gondolom sejted miért. Az S8 sokáig lesz támogatott, jelenleg a legerősebb a piacon.
2017. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Honor telefonok is jók támogatás ügyileg.

Honor 8 megkapta az Android 7-es frissítést, már a 8-as verziót készítik rá.

Huawei - Honor odafigyel a frissítésekre.

2017. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!