Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40. 000 ft-ért érdemes megvenn...

Gta 56 kérdése:

40. 000 ft-ért érdemes megvenni egy samsung galaxy A3 2017-et? És ha igen akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Eleve nem vennék Samsung Galaxy A és J osztályból telefonokat, 40E Ft körül Xiaomit, vagy Meizut.
2017. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

40-en körül xiaomi Note 4x-et ajánlanék. 3x erősebb

8 mag 2ghz-en. 3gb ram, 5"5 FULLHD kijelző. Míg az a3-asnak 1280 x 720 pixeles 2gb ram és nála 8 mag 1,6 ghz pörög. És a xiaominál eleve snapdragonos procit kapsz belé. Nem is értem a 17-as a3-től hogy kérhetnek el újonnan 77ezer ft-ot. Kész vicc.

2017. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

1# és 2# kínai fanok.


Kérdezonek: Megéri a Samsung. nagyapamnak is A3 de neki 16os változata van(tavalyi). És gondtalanul hasznalja.

2017. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasznaltan 40 ert?

Ugy nem.T nel 7500ft os csomaggal(online fizetve a szamlat,csekken 8500)kihozhatod 45 ert.

A vizallosag es a szervizhatter nagy elonye a samunak.

En is ezert valtok A3 ra,vagy A5 re huaweirol.

2017. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. 3-as te hallod magad? Nagyapádnak gondatlanul működik. Mert Neki biztosan állandó használatra kell nem? Napi szinten chatel, netezik igaz?
2017. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok...


#TopDávid:

Látom, eltökélt Samsungfan vagy...

... de neked is meg kell értened, hogy a Samsungnak nem mindegyik modelljét érdemes ajánlani (pl. A-t, J-t), mert a nevesebb kínai márkák is simán lekörözik az adott árban. Ilyen pl. a Xiaomi, vagy a Meizu. Maze Alpha is nagyon jó, de az nem rég jelent meg, így nincsen kellő tapasztalat a gyártó felől (na ennyit erről, hogy kínai fan vagyok :) ).

A másik - attól ha nagyapád használja... még nem jelenti, hogy egy, nála sokkal fiatalabbnak még ajánlani kell.

Anyukám Lenovo A1000-et használ, mégsem ajánlom, tesóm meg Samsung J3-at (2016) és azt sem ajánlom. Egyszerűen azért, mert Samsungnak csak az S és a Note szériája az, amit jól eltaláltak, a többi csak, a jóárósított példánya (sokkal gyengébb hardverrel).

Xiaomi mellett szól még az is, hogy Magyarországon is javítsák, vagyis van magyar garanciája is, ezen felül, a cég is terjeszkedik Európába (megállapodott a Nokiával, úgyhogy a licenc miatt sem lehet akadály).

2017. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, nekem a3 van, de gondolkodtam kínai telefonokon is.

Végül egy szempont döntött: a méret. Az a3 4.7", míg minden más 5-nél kezdődik, nekem viszont kell a kompakt telefon.

A Samsung megbízható, eddig nem csalódtam benne.

2018. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!