Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rootolni a telefon...

Hogyan kell rootolni a telefonomat mindenféle kár nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretném rootolni a telomat,pc hasznalata nelkul(samsung galaxy j5)ha tudtok esetleg olyan alkalmazast ami nem virusos es meg sikeresen is rootolja a telot akkor kerlek titeket irjatok meg!koszi

2017. aug. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen program nincs. Régen volt, azt hiszem H tovelroot volt a neve vagy mi, ez a program az android egyik biztonsági rését használta ki, amit az android 4.2-től "Betömtek". Van még kismillió erre alkalmas program, amiknek a nagyrészük kamu, a maradék meg vírusos. Biztonságosan csak is kizárólag PC-n keresztül tudod rootolni a telefonod.
2017. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyik a kingo root oldaláról tőlthető le.Ha telepíted és működik akkor azzal lehet telon, de ha nem akkor nem fogod telefonom.

De nekem az apk fájlos az valahogy nem teljes rootot adott.

Jobb is amúgy.

2017. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én "Kingroot" -ot használok. Szerintem jó. Párszor újraindúlt közben a teló, de csak azért, hogy be tudja magát rakni rendszer app -nak. Ugyanis utánna ez a root manager is.
2017. aug. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként általában nem a root -olás az, ami kárt okoz, hanem utánna a felhasználó, aki azt hiszi root -al bármit megtehetek...
2017. aug. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

És pcn valaki elmagyarázná hogyan kell?:))

2017. aug. 31. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!